canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

SoyuS Soyen Xanima MuNasibetiniz Necedir ?)))
ПУсТыНныЕ_УЛиЦы  ПУсТыНныЕ_УЛиЦы [Off] (24.02.2015 / 02:21)
Sadece maraqlidu burda qizlar var sadece olardan otru acmisam oyan bayan olsa niklerinde yazacam ve hemisede qeyretden namusdan danisirlar. (
*__SeVgI_MeLeYi__*  *__SeVgI_MeLeYi__* [Off] (24.02.2015 / 02:24)
 ArXaMcA DaNiWiB SoLo OxUmAqDaNsA.ÜzÜmE De DuEt OxU
))))) mene aitdi)) bezilerine hele o soyush azdi
Edalet@  Edalet@ [Off] (24.02.2015 / 02:25)
 Nəfsinə məğlub olmaq,Azadlıq deyil...!
xanima e
ПУсТыНныЕ_УЛиЦы  ПУсТыНныЕ_УЛиЦы [Off] (24.02.2015 / 02:25)
Meslehet senindi )))
*__SeVgI_MeLeYi__*  *__SeVgI_MeLeYi__* [Off] (24.02.2015 / 02:27)
Mene maraqli dogul kim meni burda nece tandi esas mencun real heyatdi cawan olsa yene yene yene soyerem hele az ederem belke
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (24.02.2015 / 02:29)
Söyüş söymüşəm bidefe ,,,,,, o da ki uje sebr kasam dolmuşdu ,, hemde teze idim her şeye tez reaksiya verirdim ,,, kim kimle söyüşle danışırdı xoşum gelmirdi ,,,indi vecime deyil kim kimle söyüşle danışır ,,,fikir vermirem ....bele realda qetiyyen söyüş falan söyən deyilem ,,, zibil , xeste anormal, bambılı ,gicbeser, kimi sözlər deyirem əsəbləşəndə
*__SeVgI_MeLeYi__*  *__SeVgI_MeLeYi__* [Off] (24.02.2015 / 02:31)
~~~Ahu~~~ (24.02.2015/02:29)
Söyüş söymüşəm bidefe ,,,,,, o da ki uje sebr kasam dolmuşdu ,, hemde teze idim her şeye tez reaksiya verirdim ,,, kim kimle söyüşle danışırdı xoşum gelmirdi ,,,indi vecime deyil kim kimle söyüşle
Hmm hec meslehetde dogul soyme mende uje kasa filan sohbeti dogul bezileri soyuden anlayir mende onlarin anlayacagi sekilde daniwiram
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (24.02.2015 / 02:34)
*__SeVgI_MeLeYi__* (24.02.2015/02:31)
Hmm hec meslehetde dogul soyme mende uje kasa filan sohbeti dogul bezileri soyuden anlayir mende onlarin anlayacagi sekilde daniwiram
Yox ümumiyyətcə men nifret edirəm söyüşə ,, bi defede söymüşdüm deyende ki hemin şərh qalır o biri mövzuda orda sırf kimise söyməmişəm , sadəcə söydükleri söyüşə rey bildirmişəm açıq açıq
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (24.02.2015 / 02:35)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
~~~Ahu~~~ (24.02.2015/02:34)
Yox ümumiyyətcə men nifret edirəm söyüşə ,, bi defede söymüşdüm deyende ki hemin şərh qalır o biri mövzuda orda sırf kimise söyməmişəm , sadəcə söydükleri söyüşə rey bildirmişəm açıq açıq
Qesey dimusdun yadimdadi
ПУсТыНныЕ_УЛиЦы  ПУсТыНныЕ_УЛиЦы [Off] (24.02.2015 / 02:36)
KoNCeNo, Senin yaddadina quzu kesim
Наверх  Cemi mesajlar: 980

[1] 2 3 ... 98 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 897 / 4255