canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

VIRTUAL DANIWIGA NECE BAXIRSIZ
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (19.03.2015 / 01:59)
gunah_gunah_uste (19.03.2015/01:35)
nedense virtualda tanisliga herkes pis baxir..heckim inanmir..qiz dusunurki,men onunla tanis olsam sevsem,kime nece basa salacamli internetde tanis olmusuq?oglan dusunurki,insanlar nece baxar bele sey
Şəxsən Mən Öz yerimə deyirəm Mən elə düşünmürəm.Mən Tüpürürəm Ətrafdakıların Fikrinə həyat mənimdi Sevdiyim Qızı alaram Bunun heckimə dəxlisi yoxdu.Amma Mən sevilməyə layiq qız görmürəm dərd orasıdı.
gunah_gunah_uste  gunah_gunah_uste [Off] (19.03.2015 / 02:03)
_K_O_T_İ_K_ (19.03.2015/01:59)
Şəxsən Mən Öz yerimə deyirəm Mən elə düşünmürəm.Mən Tüpürürəm Ətrafdakıların Fikrinə həyat mənimdi Sevdiyim Qızı alaram Bunun heckimə dəxlisi yoxdu.Amma Mən sevilməyə layiq qız görmürəm dərd orasıdı.
etrafdakiler heckime maraqli.deyil.ancaq herkes ailesini dusunur..eger menim sevgim ucbatimdan ailem hakda kimse sehf dusunecekse,o sevgi neyime gerekdir?? yeni bele seyler uzunden olur cox vaxt..
vaxt geler gorersen insAllah)
gunah_gunah_uste  gunah_gunah_uste [Off] (19.03.2015 / 02:03)
_K_O_T_İ_K_ (19.03.2015/01:57)
Əyər saytda olan Ciddi münasibətə Gülürsüzsə Sizə gülməli gılirsə inanmırsızsa Onda zəhmət olmasa Mənə bura gəlişinizin səbəbin yazın Birdə Nə sikimə O biri mövzuda Özünüzü Pambıq Kimi təmizə cıgarma
bu soz kime aiddir?
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (19.03.2015 / 02:12)
gunah_gunah_uste (19.03.2015/02:03)
etrafdakiler heckime maraqli.deyil.ancaq herkes ailesini dusunur..eger menim sevgim ucbatimdan ailem hakda kimse sehf dusunecekse,o sevgi neyime gerekdir?? yeni bele seyler uzunden olur cox vaxt..vaxt
Mənim ailəmdə Elə Şeyə pis baxılmır.Cünki ALLAHA şükür Bilirlər ki,Aglım yerindədi.Mən 23 yaşıma kimi Hecbir pis əməl eləməmişəm.Xırda Ərköyünlüklərimi saymasaq.Mən qıznan Virtualdada tanış olub sevə bilərəm Valideyinlərim Həməşə mənim fikrimə hərmət esiblər Biz Sivil ailəyik.Qalır ətrafdakılar onlarınsa Fikrinə Tüpürüm mən!.Bu qədər.Kimsə agıllıdısa Öz Həyatın düzgün qursun Onda Mən ona Baxıb Mənə Lazım olanı Götürəcəm özümə ki,A Bu insana Halaldı həyatda Nəyəsə nail olub kişi.Yoxsa Hər adamın Məsləhəti mənə maraqlı düyil.Hərkəsən öz həyatıynan məşqul olmalıdı.ALLAHA şükür Demokratiyadı indi istədiyin kimi yaşa.İranda deyiliy ki,Daşdiyalar adamı camaat.
BaGiSLa_MeNi_ALLaH  BaGiSLa_MeNi_ALLaH [Off] (19.03.2015 / 02:12)
Men yaxsi baxirammmmm
_M_E_L_E_K_  _M_E_L_E_K_ [Off] (19.03.2015 / 02:15)
Normal
(wakaladka)  (wakaladka) [Off] (19.03.2015 / 02:15)
Yaxsi baxiram )
BaGiSLa_MeNi_ALLaH  BaGiSLa_MeNi_ALLaH [Off] (19.03.2015 / 02:16)
(wakaladka), böyük memnuniyyetle sene cavab verirem, Cay icen vaxti sen hardan geldin cicdi )) danisqqda onda
(=AriKaRiNNaKaTa=)  (=AriKaRiNNaKaTa=) [Off] (19.03.2015 / 02:17)
 hhhh
her kesin hayatina kimse karisamaz)
gunah_gunah_uste  gunah_gunah_uste [Off] (19.03.2015 / 02:17)
_K_O_T_İ_K_ (19.03.2015/02:12)
Mənim ailəmdə Elə Şeyə pis baxılmır.Cünki ALLAHA şükür Bilirlər ki,Aglım yerindədi.Mən 23 yaşıma kimi Hecbir pis əməl eləməmişəm.Xırda Ərköyünlüklərimi saymasaq.Mən qıznan Virtualdada tanış olub sevə
dogru sozdur,ancaq,biz tek ozumuz ucun yasamiriq.cemiyetinde heyatimizda rolu boyukdu..
Наверх  Cemi mesajlar: 148

<< 1 2 [3] 4 5 ... 15 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 886 / 3405