canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

SILTAQ QIZLAR
PANDA-------O_o  PANDA-------O_o [Off] (10.11.2016 / 23:59)
~Aykam~ (10.11.2016/23:55)
Sen o vaxti bir verliş vardi kanikuli v meksike ora bir azerli oglan gelmişdi Arxan onun youtubde videolarna baxibsanmi? Baxmiyibsansa bax .
Baxmiwam.
O quwdamiwdiye orda kankret )
lol.
Deyir menim 700 dene qizim olub Ermeni Cecen zad Day dalin yazmiyim
Oz qizlarimizin adin cekmemiwdi amma )
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (11.11.2016 / 00:01)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
PANDA-------O_o (10.11.2016/23:58)
O dagistanda men olmuwamda Nece biryerdi bilirem.2 gun qala bilmirem orda ureyim partdiyir.Bizim qizlar duwuydu Hemewe xowdari gekir gedib onun bunun bawqa milletin artiqi olmaqa meyilli olurlar.Ancaq
Mende olmuşam oz yerlerinde sakitdiler sakitcilikdi amma burda yox
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (11.11.2016 / 00:02)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
PANDA-------O_o (10.11.2016/23:59)
Baxmiwam.O quwdamiwdiye orda kankret )loleyir menim 700 dene qizim olub Ermeni Cecen zad Day dalin yazmiyim Oz qizlarimizin adin cekmemiwdi amma )
Heee etim tokulduye o danişdigca ele deyirdim sen canin kiri agzini yum acma)) sonra yaman dinceltmişdiler onu cecenler dagistanlilar uzr zad istemişdi qayidim yemişdi sozlerni)
PANDA-------O_o  PANDA-------O_o [Off] (11.11.2016 / 00:07)
~Aykam~ (10.11.2016/23:55)
Sen o vaxti bir verliş vardi kanikuli v meksike ora bir azerli oglan gelmişdi Arxan onun youtubde videolarna baxibsanmi? Baxmiyibsansa bax .
Bilirsen ne qeder narkamaniya yayilib ?
Ataynan avtobusda gedende postlar olur orda yoxlaniw kecirilir her defe 7,8 dene cavan cavan uwaqlarin Sumkalarinan tabletkalar cixir Narkotik hebler Duwurdub mindirib Uazise Aparirlar Basillar gedirler 7,8 il.
Moskvada biri gedir o biri gelir iw yerine he bratan Ti musulmanin deyirem he...biaz ora bura uje bawa duwurem bu nedi....axir qayidir metroya pulum yoxdu zad...

Yutubda ac bax gor ne qeder videolar var Cecenstanda kankret mubarize gedir bunlarla.
O ki qaldi o qizlara gezen qizlara 5,6 qiz taniyiram Azerbaycanli Aparib bakireliyin pozub tulluyublar,Gedib sora gah ozbeynen gezib gah kimnen gozumnen duwub Bir soznen bizim russiadaki qizlarimiz.
Irgenmiwem bele bele weyleri gorub.
PANDA-------O_o  PANDA-------O_o [Off] (11.11.2016 / 00:09)
~Aykam~ (11.11.2016/00:02)
Heee etim tokulduye o danişdigca ele deyirdim sen canin kiri agzini yum acma)) sonra yaman dinceltmişdiler onu cecenler dagistanlilar uzr zad istemişdi qayidim yemişdi sozlerni)
He uzur istetdiler.
Duzgun daniwmamiwdi olubsada gerek efirde demezdi onu onlar hakkinda.
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (11.11.2016 / 00:12)
PANDA-------O_o (11.11.2016/00:07)
Bilirsen ne qeder narkamaniya yayilib ?Ataynan avtobusda gedende postlar olur orda yoxlaniw kecirilir her defe 7,8 dene cavan cavan uwaqlarin Sumkalarinan tabletkalar cixir Narkotik hebler Duwurdub mi
Sen canin birce ozbek deme fuuu onlara goz qoyan qizlarin kul tepelerne.
**__**  **__** [Off] (11.11.2016 / 00:12)
~Aykam~ (10.11.2016/23:25)
Fazla naz aşiq usandirir))
Awiq awiq olsa usanmir)))
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (11.11.2016 / 00:15)
PANDA-------O_o (11.11.2016/00:07)
Bilirsen ne qeder narkamaniya yayilib ?Ataynan avtobusda gedende postlar olur orda yoxlaniw kecirilir her defe 7,8 dene cavan cavan uwaqlarin Sumkalarinan tabletkalar cixir Narkotik hebler Duwurdub mi
O qizlar başi buraxma olanlardi men tanidiglarimda yoxdu ele şeyler yeni analari hec tek buraxmir bir yere. Mence Azdan cox burda qiz saxlamaq hasandi bele pis cixmasin ordakilar rusiyada yaşiyan qizlari beyenmirler day ordakilari goren yoxduye
~Aykam~  ~Aykam~ [Off] (11.11.2016 / 00:16)
**__** (11.11.2016/00:12)
Awiq awiq olsa usanmir)))
Aşiqligida bi yere qeder canim senden gozelinide tapar cox naz etsen))))
PANDA-------O_o  PANDA-------O_o [Off] (11.11.2016 / 00:23)
~Aykam~ (11.11.2016/00:15)
O qizlar başi buraxma olanlardi men tanidiglarimda yoxdu ele şeyler yeni analari hec tek buraxmir bir yere. Mence Azdan cox burda qiz saxlamaq hasandi bele pis cixmasin ordakilar rusiyada yaşiyan qizl
Her bir Millete Hormetim var amma oz milletimi sevirem.
Azerbaycanda yawiyan Lezgiler,Avarlar,taliwdar,tat ve s....
Onlar mencun azerbaycanlidi onlarnan umumi cehetlerimiz var onlar artiq Bizim kimidi onlari dagistanlilar ozleride ayirir yeni onlara Azeri kimi baxirlar yeni tam olaraq ozlerinden hesab etmirler.
Amma o birileriynen dil tapmaq.cetindi olmur demek olarki.
Наверх  Cemi mesajlar: 157

<< 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 2695