canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

UZUCU HADISE.
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 20:42)
Bir ay bundan evvel ewitdik ki,uzaq qonwumuz Xuraman xalanin 22 yawli oglu ozunu asib.dehwete geldik.axi nie?sonra oglanin bacisin gordum.bawsagligi verdim.qardawindan daniwdi.Elnur ozunden 9yaw boyuk ayrilmiw gelinle aile qurur ailesine qarwi chixaraq.2 oglu olur.valideynleri ne nevelerini,ne de gelini 3 il erzinde qebul etmeyiblermiw.tez-tez valideynleri Elnurun ailesine dava-dalaw salirlar.Elnur yoldawini sevdiyini,ondan ayrilmayacagini ve onunla xowbext oldugunu onlara done-done bawa salir.ve nehayet 1gun buna nail olurlar.valideynleri uzunden yoldawiyla dalawib gelir atasigile Elnur.2 gunden sora Elnurun qardawinin toyu olmalidir.qefilden zeng gelir ve Elnur ewidir ki,zeng eleyen yoldawidi.anasi telefonda gelini acilayir.yarim saatdan sonra otaga girende qardawi shoke olur.Elnur ozunu asib.butun soz-sohbetden bezerek ozunu asdi.indi yoldawi gelib qaynanasina yalvarirki nevelerini qebul etsinler ama onlar gelinide,uwaglarida qovublar.chox uzulduk hamimiz.sehvi onun valideynlerinde ...
Ardını oxu >>
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 21:08)
ImAGinE, Oxuya bilmirsen onda hech ne yazmadaa))
EBEDI-YUXU  EBEDI-YUXU [Off] (19.12.2010 / 21:12)
_KETRIN~ZETA~CONS_ (19.12.2010/19:42)
Bir ay bundan evvel ewitdik ki,uzaq qonwumuz Xuraman xalanin 22 yawli oglu ozunu asib.dehwete geldik.axi nie?sonra oglanin bacisin gordum.bawsagligi verdim.qardawindan daniwdi.Elnur ozunden 9yaw boyuk
uydaaa dewetdireee.,.cox pis oldum,..ne bilmek olarki o qizin bawina neler gelib oglanda sevib urek ele bir orqandirki,ruslarin bir sozu var polubiw i kazla,.yeniki sevgi eledirki ne yawa nedeki fasona baxmir,,ogrunuda,sevmek olar..Mence Valideyinleri hec duzgun etmir oglunun ruhunun wad olmasi ucun nevelerini qebul etmelidir,,Allah o geline guc versin.,
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 21:15)
EBEDI-YUXU, Yoooxee canim qebul etmirler.ogullarindan qalan yegane wey o uwaglardi.onlarida istemirler.gelininde hech kimi yoxdu.chox uzuldum.duwunurem 2 uwaqla o gelin neyneyecek?(((((
EBEDI-YUXU  EBEDI-YUXU [Off] (19.12.2010 / 21:17)
_KETRIN~ZETA~CONS_ (19.12.2010/20:15)
EBEDI-YUXU, Yoooxee canim qebul etmirler.ogullarindan qalan yegane wey o uwaglardi.onlarida istemirler.gelininde hech kimi yoxdu.chox uzuldum.duwunurem 2 uwaqla o gelin neyneyecek?(((((
bes men ne yazdim yaxwi oxu deyirem axi oglunun ruhunu wad etmesi ucun nevelerini qebul etmelidir...
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 21:23)
EBEDI-YUXU, He de mende demek istiremki onlarin vecine deil.ogul yadigarini sirf oglunun ruhu wad olsun die bele qebul etmirler.en choxda oglanin atasi qebul etmir.
Petek_  Petek_ [Off] (19.12.2010 / 21:27)
Çox pisdi((
Oxudum ama heç ne başa duşmedim. Bir onu bildim ki, Elnur ozunu asib
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 21:31)
Petek_, Sende diqqetle oxudaaa bawa duwesen die
_KETRIN~ZETA~CONS_  _KETRIN~ZETA~CONS_ [Off] (19.12.2010 / 21:37)
Petek_, He 1deki insan olumune gulmezler.
Petek_  Petek_ [Off] (19.12.2010 / 21:41)
Aaa Elnurdan xoşum geldieee))
Çox yaxşi oglan olub. Sevibdi. Esl sevgi bele olur. Ama valdeynleri niye dava salir başa duşmurem. İstemirdilerse almazdilar. Çox pis iş gorubler. Bele şey olar? Gelinini 3 ay çolde qoyub??
Ele insanlara ar olsun! Başqa sozum yoxdu...!!
Наверх  Cemi mesajlar: 44

[1] 2 3 ... 5 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 866 / 3057