canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Niye hicab baglamirsan?
ac_BaNa_KoLLaRiNi_  ac_BaNa_KoLLaRiNi_ [Off] (12.12.2014 / 22:19)
 Vαrαvѕĸoy ɢeтмιreм αмα o yolα вoyυĸ ѕιмpαтιyαм vαr . !
Sagliqiva hec vecimede deyil. Men sadece senin ve senin kimilerinin halina yaniram. En azindan Qurani Kerim kitabini oxusaydin beynindeki butun qaranliq meselelere cavab tapardin. Pewman olassan ama onda gecikessen!!!
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (12.12.2014 / 22:19)
Ay müsəlman çirkinləşmə !Heç olmasa mövzuva uyğun şərhlər yaz .
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (12.12.2014 / 22:20)
Aydındı sən dava axtarırsan
ac_BaNa_KoLLaRiNi_  ac_BaNa_KoLLaRiNi_ [Off] (12.12.2014 / 22:23)
 Vαrαvѕĸoy ɢeтмιreм αмα o yolα вoyυĸ ѕιмpαтιyαм vαr . !
Men o medeniyyetin sahibi ve o ograwlardan deyilemki xanimla dava dalaw salam. Men sadece sene ve senin kimilerine yaxwi yol gostermek istirem. Her neyse ozun bil ama ne vaxtsa menim bu sozlerimi xatirlasan duz olduguma emin olsan mene ve olenlerime bir rehmet oxuyarsan.
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (12.12.2014 / 22:40)
Mən və mənim kimilər ?) Sadəcə gülürəm .sen məni tanıyırsanki ki mənə yaxşı yol göstərsən? Mən yaxşı yoldayam sen narahat olma ..o hicaba girib ama zina edenlerden min defe yaxşı yoldayam ..şərt hicaba girmək deyil .70 % den danışmıram hələ. .yerde qalan 30 % hicaba girenlerde mükəmməl dindar deyiller .mükəmməl insan yoxdur .sen deyirsenki sən hicaba gir başkasını fikirləşmə..heç kimi məcburi hicaba keçirtmək olmaz .içdən gəlməlidir o .bilirem günahdı .ama günah olan çox şeylərdə var
_charli  _charli [Off] (12.12.2014 / 23:05)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
Oda olar.İnşallah
gun23  gun23 [Off] (12.12.2014 / 23:12)
Hicabliyam butun bacilarima arzu edirem inwallah nesib olar.
_SEVINC_  _SEVINC_ [Off] (12.12.2014 / 23:15)
ac_BaNa_KoLLaRiNi_ (12.12.2014/22:11)
Ne niyyete hicab hokmdur. Qizlarin xowu gelirde dar walvarda gezmek ve yaxut minide gezmek sacini yana tokub gezmek maykada yaxud qolu qisada gezmek xowa gelirde ama sohbet hicabdan duwende ozunu tulk
Bezileri kimi Hicab bagliyıb altdan,altdan iw gormeydendad dar walvar giyinmeyi üstün tuturam. Duzduye o dunyada her kes öz yerine cvb vericey
Edalet@  Edalet@ [Off] (12.12.2014 / 23:18)
 Nəfsinə məğlub olmaq,Azadlıq deyil...!
gonul qefesini ne qeder ortsende icindeki quw cirpinib yol tapar azaddiga
touch_me_  touch_me_ [Off] (13.12.2014 / 09:44)
Men saqqala gore pul alanlar var ewitmiwdim tebiyiki bohtandir hicaba gore ewitmemiwdim.
duz deyibler qulaq gunde bir soz ewitmese kar olar yeniki yeni soz:
Bunlar hamisi islam duwmenlerinin fitnesidir uydurmasidir.
hicab uca Allahin butun muselman qadinlarina emridir.
hicab azadliqidir xanimin hicab iffetidir xanimin gozelliyidir xanimin.
Qaldiki hicabli gunah edir.neyleyir buna gore iki cvb verecey ozu hec kim onun yerine cvb vermeyecek.
bes ay bawi aciq cilpaq halda gezin xanimlar siz nece ne cvb vereceysiz Allaha?
Axi sizi yaratdi ruzi verdi saglamliq verdi gozel suret verdi ve daha ne qeder saysiz hesabsiz neymetler verdi saymaqla bitmez.
Meselen hansisa bir iwde ve yaxud oxuduqumuz unversitet vs..orada qoyulan qanunlara cox ciddi riayet ediriy iwe gecikmiriy vs.meseleler..

bes niye Allahin emrine bele goz ucu baxiriq?
axi hicab senin xeyrinedir senin azadliqin iffetindir senin gozelliyin xowbextciliyindir.
senin gozelliyin bedenin yalniz bir nefere mexsusdur.
Наверх  Cemi mesajlar: 366

<< 1 2 3 [4] 5 6 ... 37 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (4)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 838 / 771