canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Rastlaşdıqınız maraqlı əhvalat..və vəzyətdən cıxmaqınız ))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (11.07.2016 / 15:12)
Duneneride getmiwem qiz gile neyse buna dedim Axwam gelib sizde qalacam bibi gile getmiyecem cunki gec olacaq saat 2 de gelecem.
Neyse getdim qiz gile qizin mamasida evde oldu qiz gilinde Evlerinin Yaninda mewe Parki var Her yer agacdiqdi Neyse gece yari meweye gediriy seksnen mewqul olmaqa )
Getdiy Tapdiq )
Uzanmiwiq Sen Deme Kulun ustune Kimse Kabab biwirib qaraniqdi Qap qara olub ustum )
Telfonumun zaryadkasi qutarib )
Qiz taksi cagirdi geldim Anya gile indi zeng eliye bilmirem ki,qapini acsin damafonunda kodun bilmirem blyaaa saat 2 den Duz 5 e kimi uzanmiwam heyetde Skameykada.
Qizin dedesin nenesin Qonwularin qonwularinin Bacisin arvadin Nebilim Padvallarindaki Tarakannarin varyoxun Duzmuwem Stroya Bow Bekarciliqdida onsuz )
Yixu tutub yatmiwam Skameykada )
Saat 5 di iki dene Polis Yaxinawdi Molodoy celovek Durdum nedi Ala?)
Pasportuvuzu teqdim edin Dedim Ala durun siktirinde Burdan )
Dediler Ya pasportu teqdim ele yada Gediriy Otdele Ad Familyavi deyeceysen Yoxluyaciq
...
Ardını oxu >>
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (11.07.2016 / 15:14)
Voobwem pizdec blya.
MiLYoNDa1oQLaN  MiLYoNDa1oQLaN [Off] (11.07.2016 / 16:54)
 miLyonLαrın içinden seçiLmek üçün miLyonLαrı qurbαn vermeLisen, sαdece bir neferin xαtirine
[b]Bidefe kendden dayımoğlu zeng elediki bes dayoğlu bir maşın gilas vurup getirsem orda bazarda sata bilersen?, dedim problem deil getir baxarığ,
neise seheri gün yene bu zeng elediki saat 9za zada çataram ora, geldi bize getdik bazara, bazarda kankret ölen vaxd idi, biri geldiki neçiye dirsen gilası? dedim kqı 1.50ye, dedi baha dirsen dedim istemirsen yaxsiyol,
neise bu getdi, başqası geldi, dediyim qiymetle razilaşdiq opşi masini, buda dediki" malı heçkime satma, menlikdi yarim saata gelirem" dayioğlu bir sevinmek sevinirki mal satildi deye)), o biri firranip geldiki men dediyin qiymwtle raziyam dedim uje satmişam malı başqasına, yoxee diir mene sat malı, men istemesem deir burda mal sata bilmersen dedim sen menle mal yiqmisan?? Dayogluda lom kimi durup qiraqda,
özüde 10kiloluq setka yeşiylerdi bu götürdü birin dedi men alam, indi yeşiyin bir terefinnen men tutmuşam bir terefinnen o o ozune dartirki sat mene, men bu yana dartiramki a kişi satmiramda sene, neise uje esebleşdim n
...
Ardını oxu >>
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (15.07.2016 / 22:44)
O Gunleri bibim Oglunun Gezdiyi qiz ewitdi ki,bibim oglu Restoranda Oturub yanarindada qizlar Qiz Oturdu icdi icdi piyan oldu Durdu getdi ora catib Stolu zadi awirdib Taburetkani ta dam Qoyub Bibi ogluna Dostuna stekan zad sixib
Qiznan qirqin gedirmiw Qiz xijdiyirmiw Olari
Bibi Oglu zarafata deyir Dostuynan Guya iksi qiznan dalawirmiw Sobet duwub Deyir Ala Hele ozumuz yaralandiq elediyde
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (15.07.2016 / 22:45)
Indi Bu ses zapisi Sora mawinda Oturmuwuq Irdandi Xeberleri yoxdu Yaziram
Elave edilmiş fayıl:
kkkkk.amr (330.41 kb.)
Yüklenib: 543 defe.
@-EkSpErD-@  @-EkSpErD-@ [Off] (15.07.2016 / 23:37)
Cox olub, axot yoxdi yazmaqa uzin uzadi
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (16.07.2016 / 10:11)
MiLYoNDa1oQLaN (11.07.2016/17:54)
Bidefe kendden dayımoğlu zeng elediki bes dayoğlu bir maşın gilas vurup getirsem orda bazarda sata bilersen?, dedim problem deil getir baxarığ,neise seheri gün yene bu zeng elediki saat 9za zada çatar
Qazancun yaman olub))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (30.09.2016 / 01:14)
O gunleri iwde Dostum Perescope acib menim maraqim yoxdu duzu ele weylere acdi Canli Yayim iwden indi kiwi kiwi girib Mirtdawiriq iwde camaat soruwur haradi bura bele geley yemey yeyey zad Bizde deyiriy camaata Bir oglan Bawdadi me var yemeye zad
Bawdadiq buna saymaqa Nebilim filan wey filan wey filan wey Deyir ozuvuz hec orda yeyirsiz kiwi kimi?
Men qayitdim yo biz maqazinen rolton supu alib yeyiriy
Oglan bele de zad Gelirem corey yemeye Etaga Nese icimde bir hiss vardiki bunrda nese var
Geldi oglan kim cixsa yaxwidi Mudurun oglu
Dedim ala sil Perescopeni zadi
Gelib Indi gulmey tutub bunuda deyir Wtraf herenize 1500 rubl )
Amma cixmadi maawimizdan )
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (30.09.2016 / 01:17)
Ayda ilde bidefe perescopeye girdiy onunda zibili cixdi
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (30.09.2016 / 12:25)
Exit
Наверх  Cemi mesajlar: 576

<< 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 58 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 892 / 2502