canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Rastlaşdıqınız maraqlı əhvalat..və vəzyətdən cıxmaqınız ))))
touch_me_  touch_me_ [Off] (24.11.2014 / 23:00)
(_1_HEYATIN_NAGILI_) (24.11.2014/22:37)
Bir gun paliqondan kursantlari duzub getirirem ve ilk once yoxladim soruwdumki haminin silahi padsumka vs.ustundedir hami beli dedi ve yola davam etdiy ve ele bu vaxt kursantlardan biri dedi kamandir
Xa xa yadimdadir)
-

Meni xatirlamazsan yadinda qalmaram.
Eksperd  Eksperd [Off] (24.11.2014 / 23:52)
esgerlikdeyem uvolit olmama 20 gun zad qalib, axwam yemeyine duzul komandasi vrildi pencereden baxdim sira zad duzulub uje cixdim siraya arxda durmuwam sohbet edrem,gorrem cavuw( prizivim) diir ala bes familyasda yadimnan cixib indi olsun xuykin, xuykin hani, bir-iki uwaq yolladi bunu axtarib tapmaqa, gedib geldiler tapmadlar, buda kapitorwikdi , kapitorkaninda qapsin doyubler acan olmayib, birazda kecdi didim ala belke yatib kaptorkada ewitmiyib, geldim 2 przivimle kapitorkanin qapsin tepiy zad ovwim acdi qapni, baxram gozin zad oxalayir)
diyrem ala men seni gozlemeliyem siradaaa??? diir yatmiwdimee)
tabletkani cekib oturdum diirem sene el vuran doylem eve gedmey istiyrem men)
poxa salma meni)
uwaqlar yari zarfat yari ciddi bunu yumruqlayir)
axir didim besdiee gedey yemeye vaxt gedir, durdum buna yaxinlawdim ele bele zarafatyana bir yumruq atdim bu bukuldu yumruqum deydi dumsuydu nedi gotnun uste sumye, elede berk vurmamiwdim hec etaqa, bu cokdu ay blaa ay bla qiwqirir diyre
...
Ardını oxu >>
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.11.2014 / 00:45)
(_1_HEYATIN_NAGILI_), Pxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.11.2014 / 00:50)
Yss (24.11.2014/22:00)
Yagiwli havadi.derse gedirdim. Avtobusda sixliq.idi. Duwdum ayaqqabim qaldi . onuda duwmenden sonra bildim)
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.11.2014 / 00:54)
Deməli günlərin bir günü dostumnan getmişiy dənizə novxanıya,axşama kimi orda olduq nəsə 6 cı gün təsəvvür eliyin millətdə cox,birdə onda baxdım ki,tapıckam yoxdu,kimsə ogurruyub,pul zadda yoxdu başına daş salmışıq,nəysə ayaqyalın,u marşurutdan düşüb obirinə tullannam onnan düşüb o birinə camaatda ölür gülməydən,getdim cıxdım evə bir cür hec o marşurttlar biz tərəfə gedmirdiye hanaına gəldi minirdim
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (25.11.2014 / 01:01)
Birində dostum gəlib yanıma,krasnadardan nəsə dediy getdiy kluba,kluba getdiy oturduq,icməy zad, ikimizdə piyanıq,prosta dostum lap piyandı,nəysə iki qıznan tanış olduq,qızdarıda götürdüy getdiy bizə,nəysə hərə başqa otaqa,üstünnən 2,3 saat kecdi qız dedi gediriy biz evə dedim gedin,mənnən olan taksi cagırdı,padruqasına deyir az nə oldun niyə gec cıxırsan qız deyir ruslan mənim tumuşumu geyib yatıb durguza bilmirəm cıxardsın,ala məndə can qalar,girdiy otaqa görürəm qız prastinaya bürünüb dostumu sirkəliyir ki,xiyar tumuşumu cıxard,oda yatıb ölü kimi,götdüm şəklin cəkdim məndə elə qəşəydə mersedesi geyinmişdi
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (25.11.2014 / 01:16)
Demeli bir gun batandartdayam taniw uwaqlarnan olar dediki wey var chekek dedim men chekeni dorem amma bele gedekde. Nese orda mindik mashina (cheshka) elet terefe duz yolda bular chekirler mashinda 5 neferik .pencerelerde baqlidir men arxada oturmuwam bir az achmiwam pencereni uje chekib qurtarana yaxin yanimdaki qaqash ozunu atdi mashinin qabaqina arxadan wofer terefe dedim ala ne olub deyirki saxla nese mashini saxladiq deyirukki ne olub deyir dushun mashindan mashinda ayi var)) Deyirem ne ayi ala gel otur gedek dediki oldursende getmerem. Mawini saxlamiwiq yolun qiraqinda demeli qapilar aciqdi baqajda. Eks terefden bi dene 07 geldiki qaqaw ne olub komek lazimdi dedimki yox qaqawim ayini gozleyirik duwsun minek gedek)) Qaqawlar deyirki ay blyaaa bunlarda olan kayfa baxda)) yarim saatdan sora qaqawin ferziyyesine gore ayi chixib getdi bizde getdik
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (25.11.2014 / 01:18)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (25.11.2014 / 01:23)
Bi defede Nabrandayam 3 dost. Men Anar Cavad. Demeli pulu verrmiwik cavada buda sen deme pulu kontura vere iatediyi qizla daniwa ne bilim ee wellene bizimde xeberimiz yoxdu nese vaxtimiz bitdi eve gelmek isteyirik cibde 1 qepikde pul yoxdu.cavad hani pul deyirki xerclemiwem ala ne xerclemek yol pulu da yoxdu deyirki 10 manat saxlamiwam dedim ki 12 olsunda nese avtobusla 10 manata daniwdim indi 20 yanvara catmiwiq eve getmeye bir qepikde yoxdu. Nese birden aqlima gelddiki mende metro karti var olar dediki aaa bizdede var metro kartini satib adama bi dene doner yemiwik 20 qepiklede eve helmiwik)) buda bizim Nabran istirahetimiz
Black_Attack  Black_Attack [Off] (25.11.2014 / 01:36)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
demeli 2 ay bunnan qabaq koreyalinin evinde ishleyirem mebel ustanofka edirem voshem ele vezyet yarandiki mene kelbetin lazim olasi oldu mende tek shrupavortnan gelmishdim cunki ishim az idi.. ayda gel indi buna basha salki mene kelbetin lazimdi
mimika jest zirt zibil pantamimo zad bu basha dushmur ne bilim evde her shey getirdi kelbetinnen bashka telefonnan dilmanci tapdi ala ne bilim eee sokdu daqitdi alemi ama kelbetin gelib cixmadi
naqayrim neynim zeng eledim qardashima kohne ing dili mellimimin nomun aldim yiqdim ona didim vezyet beledi buna basha salki mene kelbetin lazimdi)))
Allah canin saq elesun basha saldi) ama getdi bashka shey kusacka gedirdi)) dedim eshiii idare edere)) ver sen cani))
Наверх  Cemi mesajlar: 576

<< 1 [2] 3 4 ... 58 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 907 / 1168