canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Fikir bildirin zehmet olmasa!
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.05.2016 / 03:24)
Black_Attack (21.05.2016/04:17)
brat ona qalanda neshe celibde hansisa ziyani vere biler etrafaoda qehbeliyiynen ziyan verecey erine.sobetler ayridi men senle.raziyam ama kok eyni yerden qaynaqlanir ZERERVERICILIK. yani men nesheni
Sevdiyin qizi necese Tanimalisanda Nece taniyacaqsan?
O deyecek meleyem Sende He Inaniram deyib zaqsa gedeceysiz?
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.05.2016 / 03:33)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
_K_O_T_İ_K_ (21.05.2016/04:24)
Sevdiyin qizi necese Tanimalisanda Nece taniyacaqsan?O deyecek meleyem Sende He Inaniram deyib zaqsa gedeceysiz?
adi misal. getirirem ozumnen.burda hansisa bir qizla tanish oldum ve bashdadim pizdet elemeyeki imkan hele mashin bele.voshem qiz.sabah gorushe caqirir.seni pul yoxdi cibde sen uje aftomatik.nese variant firramalisan.budede firradun gelen sefer pul var ama mashin yoxunsu axi yene nese firlamalisan.lap. cort snim mashini ezmishem dedim getdim gorushe yene ossuraga basmish olmirsan

yuxarida cekdiyim misala bax.adi bir xirda yalani pokrivat etmekcin sen necefene yalan danishdin.normal dushuncede olan insan bunu uje naxadi tuturki bu ossuraxdi.qizda bax heledi

isteduyun qiz barede maks qardashunnan meslehet ede bilersen.
day gedib mehlede flankesi tapib braaaaat o nece qizdi deye sorushmarsan.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.05.2016 / 03:45)
Black_Attack (21.05.2016/04:33)
adi misal. getirirem ozumnen.burda hansisa bir qizla tanish oldum ve bashdadim pizdet elemeyeki imkan hele mashin bele.voshem qiz.sabah gorushe caqirir.seni pul yoxdi cibde sen uje aftomatik.nese vari
Evel Mende Ele fikirlewirdim Amma soradan fikirlewdim ki,yox ele ocur elemey lazimdi.
Oglanan Soruwmaqin birweyi yaxwidi ki,Oglanlar hemewe Podderwka Verir bir birine bu barede Yeni bu qiz quwdusa degecey quwdu yalanan demiyecey yaxwidi al.
Bu qiz Lap Bu meledende Heckie goruwmese Oglan Bawqa Yerdede Olsa Istenilen Halda Bilinir Azinan.
O oglan Gorsenir O qizin Etrafinda Ve ya Kimsinin Bacisi bilir Onan padruqadi ve s ve ilaxir.
Ele weyi gizletmek munkun deyil.
Zibildise bu insan Demeli zibildi.
Yaxwi qiza Heyati boyu Hec bir oglan deye bilmez bu quwdu ve ya nedi bunu Milyon Faiz bilirem.
Cunki Sora O sozun Arxasinda Dura bilmez yeniki O qiz Quw Olmasa.
Maksimum Onun ozunude xowu gele biler Deyer Men Sevirem Onu ve ya Nese.

O ki qaldi
...
Ardını oxu >>
Allah~Tekdi  Allah~Tekdi [Off] (21.05.2016 / 05:48)
 ALLAHIM məndə elə xəzinə varki səndə olmayan...mənim xəzinəm səninkimi ALLAHIMDIR!!
Mumkunsuzdur..
DerSkiY_  DerSkiY_ [Off] (21.05.2016 / 07:30)
 Kakтus və Lavinia
Mene ne )
Black_Attack  Black_Attack [Off] (21.05.2016 / 10:14)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
_K_O_T_İ_K_ (21.05.2016/04:45)
Evel Mende Ele fikirlewirdim Amma soradan fikirlewdim ki,yox ele ocur elemey lazimdi.Oglanan Soruwmaqin birweyi yaxwidi ki,Oglanlar hemewe Podderwka Verir bir birine bu barede Yeni bu qiz quwdusa dege
valla kimse mennen gwlib istediyi barede sorushsa meni tanimadan men ona yaxshi baxmarM
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (21.05.2016 / 15:19)
Black_Attack (21.05.2016/11:14)
valla kimse mennen gwlib istediyi barede sorushsa meni tanimadan men ona yaxshi baxmarM
Here bircur Fikirlewir.
Наверх  Cemi mesajlar: 157

<< 1 ... 14 15 [16]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 899 / 955