canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Qadınlar niye bir-birilerini qısqanırlar?
_charli  _charli [Off] (04.02.2015 / 18:15)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
Yox eşi.ele xasiyyət yoxdu mende
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (04.02.2015 / 18:13)
Bir qıznan gəzirdim Qızın padruqalararı Həməşə bunu Küylüyürdü dalaşırdıq biz mən buna cox dedim o Rəfiqələrinnən ayrıl onlardan xeyir gəlməz sənə bu eşidmədi.....3 dənə rəfiqəsinin ÜcünÜynəndə yatdım Dedim indi durun dördüvüzdə S tirin burdan
~~~Ahu~~~  ~~~Ahu~~~ [Off] (04.02.2015 / 02:22)
Oğlanlar guya bir birlerin qısqanmırda
_SEVINC_  _SEVINC_ [Off] (04.02.2015 / 02:20)
Oglan dostun olmagı bir yannan ona gore yaxwıdiki paxillg elemir.
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (04.02.2015 / 02:00)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Ona gorede qiza demediyim derdimi oglan dostuma deyirem agilli meslehetde verir qizlar yalandan gulur hiss edirsen ki,icinde paxilliqdan olur aa sacin burdan cixdi aaa bu koynek sene yarasmir halbuki yarasiraa ona gore qizlarla ancaq ele bele deyib gulmeye eylenceye yaxinliq edirem ancaq sirf derdlesmekcin dostluqcun 1 oglan dostum var yaxsi ki,var nece illerdi dostumdur Allah onu qorusun indi uzaqda bir muddetlik
NoreN  NoreN [Off] (14.12.2014 / 02:04)
.....umumen har bir hiss manda hedsiz zeif ..istek,hesed,duygu filan ..belkada daim fikrim daqunuq,vaxtin az olmaqi,ve .s sheylar buna dalalat edur ki,hesed ve Paxilliq hissuda itib..olmayib mabda...nause ,xm.
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (13.12.2014 / 14:46)
En yaxsi En gozel ve saire deye bir sey yoxdu eslinde. Her bir qadinda az da olsa nese ferqli bisey var Eger qarsinizdaki yoldasiniz ve saireniz Sizi o ferqliliyr gore sevirse gerekdir ki Onu deyiwmeyesiniz...
Adilewmeyesiniz
Yss  Yss [Off] (13.12.2014 / 14:45)
Amma qadin gozeliyine paxilliq etmemiwem.Allaha yeqinlikle and ice bilerem.
Yss  Yss [Off] (13.12.2014 / 14:43)
Mende hesed hissi yoxdu desem duz olmaz. Cunki butun insanlarda bu hiss var.her halda olur bu hiss. anamin atamin qardawima olan cox qaygisiidan yaranib)bu pisdi)
Yss  Yss [Off] (13.12.2014 / 14:39)
Nikim_budu) (13.12.2014/14:33)
Ne yaxsi geyimli ne gozel qadini qisqanmamisam hec vaxt amma refiqeni ele qisqaniramki hec erimi ele qisqanmiram istemirem mend3n cox kimis3 istesin paxilliqdan olerem bilsem ki kimise menden cox iste
Bu cox yaxwidi xanim) dinleyici dost munasibetlerin pik noqtesidi.
Наверх  Cemi mesajlar: 121

<< 1 ... 8 9 [10] 11 12 13 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 854 / 282