canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

İntim münasibetler ve Sağlamlıq
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (26.08.2014 / 14:50)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
bow sohbetlerdi
touch_me_  touch_me_ [Off] (26.08.2014 / 14:46)
Sexsopatoloq (26.08.2014/13:38)
Zeqqumagaci, her kes oz dusuncesine uygun netice cixardir...sohbet saglam intim munasibetden gedir,qadinlari basa dusmekden gedir.Fahiselerden yox!
Yazdiqlarin cox maraqlidir ve duzdur iwinde ol bildiyini yaz hec kime fikir verme..bizim milletin coxu normal sohbetlere pis baxirlar..anormal iwlere super tam eksine..artislerdeki ozlerini melek kimi gosterirde eh dunya heyati sen ne qeribesen!
Sexsopatoloq  Sexsopatoloq [Off] (26.08.2014 / 12:38)
Zeqqumagaci, her kes oz dusuncesine uygun netice cixardir...sohbet saglam intim munasibetden gedir,qadinlari basa dusmekden gedir.Fahiselerden yox!
touch_me_  touch_me_ [Off] (26.08.2014 / 11:19)
Zeqqumagaci (26.08.2014/12:10)
indi bu movzudan bele cixirki xalqimizin en saglam numayendeli f..dir)
He yuz% xa xa dehwet zor movzudur zarafatsiz hisslerim oyandi lap))
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (26.08.2014 / 11:10)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
indi bu movzudan bele cixirki xalqimizin en saglam numayendeli f..dir)
touch_me_  touch_me_ [Off] (26.08.2014 / 11:05)
Yeri var zor movzudur belke bir wey oyrene bildiy bizde bu barede)
touch_me_  touch_me_ [Off] (26.08.2014 / 10:57)
Ardarazli (23.08.2014/16:38)
Bizde azad sekse serhed ceken en cox milli mentalitetimizdi.Erebin dini milli mentalitetimizden daha cox bu saheye yer ayirir.
Duzdur.
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (23.08.2014 / 17:21)
.moder. Mövzunu dərk etməyib, özünü zoopartdan çıxan vəhşi və şüur qabiliyyəti olmayan HEYVANLAR kimi aparıb axmaq axmaq və əxlaqsız şərhlər yazanlar və yazacaq olanların NƏZƏRİNƏ: Mövzu elmi və maarifləndirici xarakter daşadığı üçün silinmir. Bu o demək deyilki açıb özüvüzü buraxa bilərsiz! Heyvan qədər olmayan, öz hislərini cilovlamayıb cinsi orqanı ilə beyni yer dəyişən gavatlar bilsinlər BAN olunacaqlar və bu hal təkrarlanarsa ümumiyyətlə mövzunu müzakirəyə bağlanacaq! .moder2.

XƏBƏRDARLIĞIMI ETDİM!
*_______KraL_______*  *_______KraL_______* [Off] (23.08.2014 / 17:20)
 Sen saydigni say gor Men ne sayiram....
Elshad kama sutrani doldurma bura hami oxuyub onsuz
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (23.08.2014 / 17:18)
Qadinin bedeni yenice qizishir ki, kishi artiq hazirdi, butun maraq bitdi. Orqazm da hiss elemir. Ishini bitirib ya boyru uste chevrilib yatir, yada telem-telesik paltarini geyinib aradan chixir)
Milyonlarla qadin bundan sonra gozyashi ichinde kechirir geceni. Chunki bu cur munasibet ezabvericidi, zulmdu. Bu ne sevishmedir, ne seksdir. Bu hech oyunchuluq da deyil. Bu cigalliqdi, "xalturadi"))
Наверх  Cemi mesajlar: 173

<< 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 868 / 3304