canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Quranı pul ile oxumaq olar?
~A_N_T_i_K__V_A_R~  ~A_N_T_i_K__V_A_R~ [Off] (09.07.2014 / 08:20)
 BiLiReM, SeN MeN BiLDiYiM, QiZLaRDaN, DeYiLSeN!!!
Elbetde olar

Cunki molla maqazine gedende ona havayi ne erzaq verirler nede corek
Onada pull lazimdi
host-----a  host-----a [Off] (09.07.2014 / 13:03)
olmaz
touch_me_  touch_me_ [Off] (20.10.2014 / 12:23)
Bu mollalarin qelbine weytan gire bilmez"cunku ele onlardi qoyan weytana bir quw))Ey Arif olanlar buyurun dovrana bir quw)
touch_me_  touch_me_ [Off] (20.10.2014 / 12:26)
*_*BateeL*_* (09.07.2014/08:31)
Sehv etmiremse yasin (adini duz yazmayada bilerem ,deqiq bilmirem yadimnan cixib) pulsuz,Qurani ise pulnan oxumaq olar. Bundan bawqa ,sen oz ezizlerine erebce yazilmayan Quran oxuya bilersen,bawqalari
Bu fetvani kimden almisan balaca?
touch_me_  touch_me_ [Off] (20.10.2014 / 12:28)
X_mutant_X (09.07.2014/02:14)
Quranı pul ilə oxumaq olar. Bu barədə daha sonra ətraflı yazacam. Sadəcə bildiyimdən qısaca indi yazıram ki "OLAR"
Bunu eyer sende deyirsense olar"daha sene sozum yoxdur hec sozum yoxdur sen hansi dine eqideye qulluq edirsen Allah bilir.
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (20.10.2014 / 14:06)
Men bildiyime gore pulla oxumq olar. Ama necede. Kimse oz olusune quran xetm eletsirmwk istir. Aparir pulun verir ki menim anama ya atama quran xetm ele. . Oda pulun alir. Olaar ucun Quran oxuyur. Bu asand bawa gəlmir e. Bir qurani oxumag bawadan ayaga asnd iw deeyll.

birdeki bildiz bilmediz fikir yazirsiz. Allaha şərik qowursuz ele en birinci olmaz budu.
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (20.10.2014 / 14:10)
cox_sarsildim (202014/15:06)
Men bildiyime gore pulla oxumq olar. Ama necede. Kimse oz olusune quran xetm eletsirmwk istir. Aparir pulun verir ki menim anama ya atama quran xetm ele. . Oda pulun alir. Olaar ucun Quran oxuyur. Bu
Sen lap muctehidka imishsenki))
Fetvalarin hansi kitabda derc olunur?))
cox_sarsildim  cox_sarsildim [Off] (20.10.2014 / 14:11)
@Manitou@ (202014/15:10)
Sen lap muctehidka imishsenki))Fetvalarin hansi kitabda derc olunur?))
Men demedim ki fetva verrem. Ya deqiq billem . Men dedim ki ewitdiyime gore heledi.
touch_me_  touch_me_ [Off] (20.10.2014 / 20:56)
cox_sarsildim (202014/15:06)
Men bildiyime gore pulla oxumq olar. Ama necede. Kimse oz olusune quran xetm eletsirmwk istir. Aparir pulun verir ki menim anama ya atama quran xetm ele. . Oda pulun alir. Olaar ucun Quran oxuyur. Bu
Duzdur gunahlarin en boyuyu Allaha werik qowmaqdir.qaldi qurani pulla oxumaq bu deqiq olmaz hetda onu oluye oxumaq qeti olmaz.quran diri olanlar ucun nazil olub ki oxuyub oyrenib emel etsinler ki dunyadada olenden sorada faydasini gorsunler.meselen olulere oxunan yasin suresi baxin gorum orada oluye aid neise var elbetde yox.

Uca Allah buyurur biz (Muhemmede)savs.wer oyretmedik,bu ona hec yarawmaz da.Bu ancaq oyud-nesihet ve aydin Qurandir ki,
Diri olanlari ve kafirler baresindeki soz gerceylewsin.69 70- ci ayeler
touch_me_  touch_me_ [Off] (20.10.2014 / 21:01)
Uca Allah buyurur Yasin suresinin 60 61 62 ayeler...Ey Adem ovladlari!Meger men size buyurmadimmi ki,weytana ibadet etmeyin,o sizin aciq-aydin duwmeninizdir,Mene ibadet edin?Dogru yol budur!Artiq weytan icernizden bir coxlarini yoldan cixartmiwdir.Meger derk etmirsiz?
Наверх  Cemi mesajlar: 121

<< 1 [2] 3 4 ... 13 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 897 / 2992