canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Yaşamadığın daha neler qalıb heyatında?
Yss  Yss [Off] (10.02.2015 / 20:47)
Demeli,5gun olar men bir insani gormuwem, hetta onunla cayda icmiwem.Fikrimi bele tamamlayim.Mene tabut ve qebir qazan pewesi melumdur, amma siz demeyin oluye qulluq eden , ona iyne vuran , onu nece gun saxlayan pewekar da varmiw Dunyada ne ecaib peweler varmiw..Xanim oz pewesini deyende, men o insanin uzune baxanda niwaneleri sezdim..ele bir batiq cuxur gozlerine, solgun uzune, yoxluq alemin soyuq iwiqi duwub..ele bir bu adam diriler arasinda, oluler dunyasinin elcisdir..Onun qaynayib qariwmamasi pewesine goremidir? deye Ozume deyindim.Haqqini alib sessizce qeyb olunan kimi tenhaliga cekilr..Ele bir bu adam heyat ve olum haqqinda bizim hec birimizin agah olmadigimiz mudhiw bir sirri bilir..
deyiş. Yss (10.02 /20:51) [1]
Ustu_Achiq_Nik  Ustu_Achiq_Nik [Off] (10.02.2015 / 18:24)
He bele getse oyreneceksen bu fikirlernen
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (10.02.2015 / 18:23)
birde gorursen i kimise caqirmaq lazim olur elinde temiz olmurki barmaqlarini aqzina salib fit calasan ona gore elsiz fit calmaqi oyrenmek isteyirem
Ustu_Achiq_Nik  Ustu_Achiq_Nik [Off] (10.02.2015 / 18:21)
Onda ne olacaq?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (10.02.2015 / 18:20)
Bi dene elsiz fit cala bilseydim zor olardi))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.02.2015 / 18:16)
Anamın canı hər cür yandırmışdım hələ beləsi olmamışdı
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.02.2015 / 18:16)
Deməli günlərin bir günüdü Klubda qıznan tanış oldum nəysə qıznan gəldiy evə biraz pivə zad icdiy qız başdadı əl qol atmaqa Sora Durdu getdi Hamam əl üzün yumaqa məndə tez bazar şalvarı zadı dəyişdim kişi kişi bidənə qırmızı şortikim var geyindim uzanıb bunu gözdüyürəm bay qız gəlib nə desə yaxşıdı?sən niyə şalvarıvı cıxartmısan şortikdəsən?dedim Az evə nəyə gəlmisən bəs onda mənnən?.ha qız qayıdıb mənə nə desə yaxşıdı?Mən sən fikirləşdiyin qızlardan deyiləm haaaa mən birinci gün vermirəm Hec olmasa bir həftə kecsin.. Dedim hə yooooo onda bagışla durdum şalvarımı geydim Oturdum
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.02.2015 / 18:05)
Seks dedim bir əhvalat yadıma düşdü danışacam ))))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.02.2015 / 18:05)
Olub.olmuyanı da var )))
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (10.02.2015 / 18:04)
Nəbilim ala Seksdən tutmuş Keksə kimi hamısı
Наверх  Cemi mesajlar: 480

<< 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 48 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 873 / 1970