canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Müellimin şagirde el qaldırması doğrudur?
Black_Attack  Black_Attack [Off] (28.11.2014 / 14:14)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
dogrudur baxir hansi halda
mellimlerin loxlugunun ucbatinnandiki indiki tedris merkezlerinde ders kecilmir
Yss  Yss [Off] (28.11.2014 / 14:28)
Neinki vurmaq, hec Kunce qoymaga Icazesi yoxdu.
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (28.11.2014 / 22:37)
lazim olsa he
Frin  Frin [Off] (29.11.2014 / 01:07)
Baxirdaa
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.11.2014 / 04:55)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Bir defe muellim sinif yoldasimin qulaqinin dibinden nece qoydusa qiz firranib ilisib getdi Fuzulinin sekiline deydi qulaqini kesdi ay aman sinifde bir qiyamet qopdu qizin qani dayanmirdi arsiz arsizda usaqa deyir ki,get eve deme muellim vurdu denenen yixildim bu qocaqda getdi eve 15 deqe sonra nesilleme toklusduler muellimin dalindan deydiler bele yaxsidi?
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (29.11.2014 / 05:01)
KoNCeNo (29.11.2014/04:55)
Bir defe muellim sinif yoldasimin qulaqinin dibinden nece qoydusa qiz firranib ilisib getdi Fuzulinin sekiline deydi qulaqini kesdi ay aman sinifde bir qiyamet qopdu qizin qani dayanmirdi arsiz arsizd
qiz neynemishdi
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.11.2014 / 05:04)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
~_DemounT_~, Cox danisirdi nece defe dedi bununda beynine girmedi cagirdi yanina sinifdede temizlik gedirdi sekillerde yerde idi ilisdi onlara muvazinetin itirdi
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (29.11.2014 / 05:06)
KoNCeNo (29.11.2014/05:04)
~_DemounT_~, Cox danisirdi nece defe dedi bununda beynine girmedi cagirdi yanina sinifdede temizlik gedirdi sekillerde yerde idi ilisdi onlara muvazinetin itirdi
onnan sora yene chox danishirdi?)
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (29.11.2014 / 05:08)
~_DemounT_~ (29.11.2014/05:06)
onnan sora yene chox danishirdi?)
Danismaqi cehennem day Fuzulini gormeye gozu olmadi
Dobriy_Krasavec  Dobriy_Krasavec [Off] (29.11.2014 / 05:13)
hele indiye kimi yadima gelir mektebde oxuyanda o vaxt muellimnen qiymet ustunde dalawmiwdim, tarix muellimimiz var idi adi shahvar idi shalvar deyirdik) dersi daniwmiwdim butun suallarinada cavab verdim 3-un bawini firriyanda tutdum elinnen dedim neynirsen a kiwi delisen nesen) sinemnen yumrugnan vurdu yixildim yere durdum ayaga ne durdum cumdum ustune qabagindaki stolu cevirdim uwaqlar gucnen ayirdilar) uwaqlar sagolsunlar paddewka elediler meni) o hadiseden sora meni hec cagirmirdi ders daniwmaga pramoy 5 yazirdi jurnala)
Наверх  Cemi mesajlar: 318

<< 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 913 / 1763