canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

"Vağzalı" sedaları...
_Black_Shadow_  _Black_Shadow_ [Off] (21.05.2014 / 11:05)
__SEMiMi__, Axi coxda boyuk menasi yoxdu. Sadece bey gelin cixanda calinir.
hele deyirlere vagzali xowbextliyin temelidi, bax bunu hec anlamiram. Ecdadlarimiz vagzali olmadan evlendide, xowbextmi olmadi?
vagzali seslenende men hemin yerden uzaqlawiram
__SEMiMi__  __SEMiMi__ [Off] (21.05.2014 / 11:07)
_Black_Shadow_ (21.05.2014/12:05)
__SEMiMi__, Axi coxda boyuk menasi yoxdu. Sadece bey gelin cixanda calinir.hele deyirlere vagzali xowbextliyin temelidi, bax bunu hec anlamiram. Ecdadlarimiz vagzali olmadan evlendide, xowbextmi olma
Bilirsen o vagzali calinanda men fikirlewirem ki indi sevinirler. Ama belke de gelecekde olari neler gozleyir hec bilmirler. ..
__SEMiMi__  __SEMiMi__ [Off] (21.05.2014 / 11:08)
Men cox eziyyet cekmiwdim deye bacimin toyu olub gedende honkur honkur aglamiwdim ki getmesin.
ama wukur heleki xowbexti.
_Black_Shadow_  _Black_Shadow_ [Off] (21.05.2014 / 11:09)
Gelecekdende vacib bu gunumuzdu. Sen bu gun xowbext olmayib geleceyi duwuneceksense cox wey itireceksen..
hamminin yerine deye bilmerem, cunki, mecburi evliliye sovk edilenler vagzalida ne duwunur bilmirem.
__SEMiMi__  __SEMiMi__ [Off] (21.05.2014 / 11:12)
_Black_Shadow_ (21.05.2014/12:09)
Gelecekdende vacib bu gunumuzdu. Sen bu gun xowbext olmayib geleceyi duwuneceksense cox wey itireceksen..hamminin yerine deye bilmerem, cunki, mecburi evliliye sovk edilenler vagzalida ne duwunur bilm
Belkede ele mecburi evlenmek yaxwidi.

Sevib evlenenlerin coxu ayirilib.
_Black_Shadow_  _Black_Shadow_ [Off] (21.05.2014 / 11:16)
Uygunsuzluqdan ayrilir cox cutluk. Beledeki mecburi qizin "he"_si olmadan edilen izdivacdi. Buda qizi satdig mal kimi vermeye benzeyir.
SiMPaTi4NaYa  SiMPaTi4NaYa [Off] (21.05.2014 / 12:28)
Hec bir hiss...
HeYaT_QiSa  HeYaT_QiSa [Off] (21.05.2014 / 13:09)
 Elvida Oten Gunler...
gerek bowanan cutluklere canimazin qizlarinin ideya ve fikirlerini oxumasi ucun bura devet edeeler ograwdi mehriban aile olarlare
hamisi psixoloq , androloq ginekoloq cixibda ))
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (21.05.2014 / 14:18)
Düzdü, ailəli deyiləm, subayam. Ancaq inanın, vağzalı səsi gələndə tüklərim biz biz olur, istər istəməz kövrəlirəm. Hələ hələ qohum əqrəbada qız köçürüləndə atanın xeyir duası ilə qapıdan qız çıxanda gözlərim dolur. Bu vağzalının xüsusi insan üzərində təsiri var.
JaB_TaK_Hai_JaaN  JaB_TaK_Hai_JaaN [Off] (21.05.2014 / 16:17)
men aglayirdim wexsen oglan evi gelende gorduku gelin o qeder aglayibki makiyajida dagilib.. hetta bey gulumu verende bele ele aciqla Aldim ki hec bu yazigi men sevmirmiwem... pis olmuwdum meni 23il birlikde yawadigim ezizlerimden ayirib apardilar deye.. ele istemisem hemiwe kaw atam anam gelib menle yawayaydi.. eehhh.. ama yad oglu ne de olmasa..
Наверх  Cemi mesajlar: 89

<< 1 [2] 3 4 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 880 / 1549