canim.az
10 ildir sizinlə nəfəs alırıq.
DOMINO 101 oyunu (yeni)
Canlı Duraka oyunu (8 nefer)
Ana sehife |
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
facebook
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Forum >> Sayt haqqında >> Ne? Harda? Nece?
  Forumdaki BARDAQXANA bitdi!
Mövzu bağlıdır
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (08.05.2014 / 03:41)
 Bəşəriyyətin Nicat yolu - İslam Dinidir!
Yəgin ki, forumun son illərdəki vəziyyətindən narahat olan istifadəçilər var. Qeyri etik, küçə sözləri ilə olan argo mövzu adları, təhqir dolu mövzular, şərhlər dövrü bitdi. Artıq 3 il bundan öncəki kimi sayta, foruma qayda qanun gələcək. Mövzu adlarında işarələrdən başa düşülməyən adlar, mövzularda mövzudan kənar şərhlər artıq OLMAYACAQ! Forum forum vəziyyətinə qayıdacaq. BARDARXANA dövrü qapandı. Bu zamana qədər Forum moderləri, S.Moderlər baxmayıb nəzarət etməyib, bu dəyirman belə dönüb fikirləri onun mənə dəxlisi yoxdu.
*-=ReSpEcT_BoY=-*  *-=ReSpEcT_BoY=-* [Off] (08.05.2014 / 03:59)
 Ne Qeder OLsada DiLim Aci..SadeLikdi Bashimin Taci
sende agilnan bawnan iwini gorersen yeqin,ayri secgiliy salmarsan,qizlara guzew edersen birden onda deyirman tersine doner

Xeyirli olsun
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (08.05.2014 / 04:10)
*-=ReSpEcT_BoY=-* (08.05.2014/03:59)
sende agilnan bawnan iwini gorersen yeqin,ayri secgiliy salmarsan,qizlara guzew edersen birden onda deyirman tersine donerXeyirli olsun
3 il bundan qabaq bu saytda bu forumda olan istifadəçilərdən olsaydın məni azda olsa tanımış olardın VƏ mənə "ayrı-seçkilik etməzsən yəginki" deməzdin.

deyiş. X_mutant_X (08.05 /04:10) [1]
*-=ReSpEcT_BoY=-*  *-=ReSpEcT_BoY=-* [Off] (08.05.2014 / 04:13)
 Ne Qeder OLsada DiLim Aci..SadeLikdi Bashimin Taci
Seni lap yaxshi taniyiram...3 il bundan qabagda girmishem,niye adm'inliyin elinden alindiginida bilirem...
neyse ugurlar sene
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (08.05.2014 / 04:28)
*-=ReSpEcT_BoY=-* (08.05.2014/04:13)
Seni lap yaxshi taniyiram...3 il bundan qabagda girmishem,niye adm'inliyin elinden alindiginida bilirem...neyse ugurlar sene
Sən məni tanımırsan. Tanısaydın belə bir cümləni "ayrı-seçkilik etməzsən yəginki" yazmazdın. ADM lığıma gəlincə... Mənim vəzifələrdə, şan şöhrətdə gözüm yoxdu. HAQQ və ƏDALƏT anlayışı ilə gəlmişəm həmişə. Nə səbəblə, kimlərin fitnə fəsadlarıyla Adm lıqdan getmişəmsə bu mənə MARAQLI DEYİL heç məni yandırmırda. Çünki mənim pisliklərə qarşı dayanağım uca Allahım var! Sənədə Uğurlar.
_charli  _charli [Off] (08.05.2014 / 08:44)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
lap yaxwi.
ayi-Krassavcik  ayi-Krassavcik [Off] (08.05.2014 / 08:48)
X_mutant_X (08.05.2014/03:41)
Yəgin ki, forumun son illərdəki vəziyyətindən narahat olan istifadəçilər var. Qeyri etik, küçə sözləri ilə olan argo mövzu adları, təhqir dolu mövzular, şərhlər dövrü bitdi. Artıq 3 il bundan öncəki k
X-mutanttt ay x-mutant maa da moderlik ver. Mennen taniw olmayan qizlari "ban"ladim.
*_PuRe_LoVe_*  *_PuRe_LoVe_* [Off] (08.05.2014 / 10:10)
Shukur Allaha
DetKa*Ya*TvoY*KaroL  DetKa*Ya*TvoY*KaroL [Off] (08.05.2014 / 10:44)
 -Ты опять один? - Я всегда один. - Это стиль жизни? - Это состояние души__Потому что я король!!!
sukur edende varey
TANIMA@  TANIMA@ [Off] (08.05.2014 / 13:00)
Cox yaxwi oldu sevindim
Наверх  Cemi mesajlar: 88

[1] 2 3 ... 9 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 142 / 48