canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Dini kitabları başa düşen ateist, düşmeyen dindar olur?
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 20:07)
@Manitou@, en azindan basha dusursen ki dinler insanlar terefinden yaradilmish bir qanundur.
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (26.03.2014 / 20:10)
SILENT_HlLL, qanunlar toplusu)
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 20:13)
@Manitou@, mende 500 cu ilde yashasam o dovrdeki vehshi insanlardan qorunmaq ucun bele bir seye el atardim. en azindan 4 arvadim var idise. )))))))
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (26.03.2014 / 20:37)
SILENT_HlLL, Dini kitablarda, hedislerde, bezileri uchun nesil necabetinden daha eziz olan shexlerin ve ayetullalarin fetvalarinda ele gulunc, mentiqe sigmayan sheyler varki oxuyanda bilmirsen agliyasan yoxsa ugunub gedesen butun bunlari sene dinin delilleri kimi gosterilende artiq sende shubhe yaranirki bunlar tanrinin buyurduqlari deyil. Meselen kimse ichki ichdiyine ve donuz eti yediyine gore cehennemde yanacaqsa bu chox gulunc bir edaletdir.
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 20:44)
@Manitou@, mende onu deyiremde men tanri olsaydim bele gulunc cezalarla ozume yaltaq yigmazdim.
Кареглазый)  Кареглазый) [Off] (26.03.2014 / 21:00)
Ateist Deməzdim sekulyarist olur .. Oda bir cərəyandı .. Lakin Allahı tanıyır . Sadəcə Dinə Bir elm kimi baxır daha dəqiq desək siyasət .
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 21:03)
Кареглазый), 25 yashim var mence 16 yashimdan ateistemse demeli qerarim deqiqdir.
Men sadece hec vaxt subut ede bilmeyeceyim bir gerceye qosulmusam bu qeder..
Кареглазый)  Кареглазый) [Off] (26.03.2014 / 21:05)
SILENT_HlLL, Hamı eyni ola bilməızki.. Və sən 25 yaşna gəlmisən yəqin çoxdan öyrənmisənki heç kəsi ateist edə bilmərsən .. Hər kəs yolunu özü seçir .
SILENT_HlLL  SILENT_HlLL [Off] (26.03.2014 / 21:06)
Кареглазый), Men kimise ateist etmek fikrinde deyilem sadece ateistlerle unsiyyet daha maraqli olur.. cunki onlarin firildaqla isleri olmaz.
Кареглазый)  Кареглазый) [Off] (26.03.2014 / 21:07)
SILENT_HlLL, Mən bura bu gün gəlmişəm... Tanımıram burda 2 nəfərdən başqa heçkəsi .. Və nmaraqlı gələn bilirsən nədir ..*? Bir ateistin Niki Niyə Silent_Hill olsunki axı ateist cənnət cəhənnəmə inanmır )) Yəqin Ateist olmamışdan qabaq açmısan niki )))
Наверх  Cemi mesajlar: 54

<< 1 [2] 3 4 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 848 / 2822