canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

İSLAM dini ile bağlı: Suallara Cavab
Hektor  Hektor [Off] (06.11.2010 / 16:53)
Mehriban olun.
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (06.11.2010 / 16:54)
 WaP.CaNiM.aZ CaNiM BeLe oLMaZ;)
X_mutant_X (06.11.2010/15:52)
Hemin o 5 suali verme basqa sual ver ISLAMDA sehf gorduyun sual ver...Eger sehf varsadaa )))))))
ok qaqaw mene subut et kitablarla islam deiwmeyib quran deiwmeyb diger dinlerde baw kesmek var diger dine hormetsizlik haqqdir bunlari subut ele muxtelif kitablarla yox eger quranla istesen 1-2 ne cavab vere bilersen Qurani kerimede hormetim var O muselmanlarin kitabidir gozduyurem
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (06.11.2010 / 16:56)
__SuMeRKi__ (06.11.2010/15:54)
ok qaqaw mene subut et kitablarla islam deiwmeyib quran deiwmeyb diger dinlerde baw kesmek var diger dine hormetsizlik haqqdir bunlari subut ele muxtelif kitablarla yox eger quranla istesen 1-2 ne cav
Islam deyiwmeyib deyende sen ne bawa duwursen birinci bu sualima cavab ver...meni bawa sal
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (06.11.2010 / 16:57)
X_mutant_X (06.11.2010/15:56)
Islam deyiwmeyib deyende sen ne bawa duwursen birinci bu sualima cavab ver...meni bawa sal
movzunun adini diqqetle oxu men sual verirem sen ve diger leri cavab verir sen sual vere bilmezsen qaqawim
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (06.11.2010 / 17:00)
__SuMeRKi__ (06.11.2010/15:57)
movzunun adini diqqetle oxu men sual verirem sen ve diger leri cavab verir sen sual vere bilmezsen qaqawim
xexe. ilk defe senden bu suali oxudum ISLAM DEYISIB? xexe ISLAMin 5 serti var 2 qolu var sen neyi nezerde tutursaneee deyiwmeyi men bawa duwmurem? eqideler ola biler islamda ISLAMi qebul etmenin 5 serti var oda deyiwmeyib. Peygemberin ummetinde deyiwiklikler olub HAQQ Batilden ayrilib
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (06.11.2010 / 17:02)
X_mutant_X (06.11.2010/16:00)
xexe. ilk defe senden bu suali oxudum ISLAM DEYISIB? xexe ISLAMin 5 serti var 2 qolu var sen neyi nezerde tutursaneee deyiwmeyi men bawa duwmurem? eqideler ola biler islamda ISLAMi qebul etmeni
islam deiwmeyib deyende islam neyi qoruyur niye qoruyur islami qoruyanlar ezelden cennetlik olub bunu oyrenmek istedim ve mene ozunde amerikalar kewf etme kitablarla cavab ver bilmiremde qaqaw oyrenmek isteyirem her hansi bir suala gulmek esebden ireli gelir be easy eseblewme temkinle suallarima cavab ver ozunden yox kitablara
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (06.11.2010 / 17:11)
__SuMeRKi__ (06.11.2010/16:02)
islam deiwmeyib deyende islam neyi qoruyur niye qoruyur islami qoruyanlar ezelden cennetlik olub bunu oyrenmek istedim ve mene ozunde amerikalar kewf etme kitablarla cavab ver bilmiremde qaqaw oyrenme
Men hansisa bir suala elm deryasiyam ki ozumden cavab verim? Shukur Allaha oxuduqlarimdan bildiklerimden cavab veriremde. Islam neyi qoruyur veya qorulmalidirki? hec dexlisi var bu sualin ISLAM ve Quran deyiwilmezdir emrlerde deyiwilmezdir yollar ferqlidir!
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (06.11.2010 / 17:13)
X_mutant_X (06.11.2010/16:11)
Men hansisa bir suala elm deryasiyam ki ozumden cavab verim? Shukur Allaha oxuduqlarimdan bildiklerimden cavab veriremde. Islam neyi qoruyur veya qorulmalidirki? hec dexlisi var bu sualin ISLAM ve Qur
niyeye qaqam maraglidirda niye ? deiwmek olardida o vaxti xaish edirem mene faktlarla cavab verdemirem alim kimi cavab ver sadece bir tehsilli savadli kimi
X_mutant_X  X_mutant_X [Off] (06.11.2010 / 17:15)
__SuMeRKi__ (06.11.2010/16:13)
niyeye qaqam maraglidirda niye ? deiwmek olardida o vaxti xaish edirem mene faktlarla cavab verdemirem alim kimi cavab ver sadece bir tehsilli savadli kimi
Ne men ozumu savadli hesab eledim nedeki bir alim ki, sen menden alim kimi niye cavab gozleyirsen? Niye deyiwmek olmazdi ISLAM cunki Allah buna izn vermez axi..NIYE? cunki Allahin sonuncu haqq dinidir axi?! Basqa suala kec...sualin mentiqsizdi.
__SuMeRKi__  __SuMeRKi__ [Off] (06.11.2010 / 17:17)
X_mutant_X (06.11.2010/16:15)
Ne men ozumu savadli hesab eledim nedeki bir alim ki, sen menden alim kimi niye cavab gozleyirsen? Niye deyiwmek olmazdi ISLAM cunki Allah buna izn vermez axi..NIYE? cunki Allahin sonuncu haqq dinidir
mentiqlidi ataw ateistler allahi danirlar allah onlara hecne etmir ne oldu bir kitabi qoruyacaq cavab tapa bilmedin sene o qeder sual verdim bayaq ged oxu ve cavab yaz qaqawim ve lag lagaya salma ciddi
Наверх  Cemi mesajlar: 839

<< 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 84 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (6)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 875 / 3740