canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Sene SoN Sozum
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.07.2018 / 01:19)
Azerinka-SS, A qiz danishanda biraz danishigina fikir ver. Choxbilmishdiy nedie prosta maragli olan fikri sene deyirdim. Ne sef tutmagdan danishirsan. Teki menim sehv dediyim sheyi mene izah eliyen olsun
Ну-ПоГоДи  Ну-ПоГоДи [Off] (09.07.2018 / 01:18)
 Yenədə deyirəm mən Zəfəran sən eşşək.!
doyeceyem, kaş döyeydun ama bu movzunu acmiyeydun ))))))
deyiş. Ну-ПоГоДи (09.07 /01:18) [1]
Azerinka-SS  Azerinka-SS [Off] (09.07.2018 / 01:18)
 Bir kishinin namusu Sözleridir. Onlar da yalansa, o kishi namussuzun önde GeDenidir.!
Mencede
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.07.2018 / 01:17)
Azerinka-SS, Men burda kimese soz soxacag, kimnense dalashacag qeder ashagi adam dorem. Ne de sene senin neyin maragli olub olmadigi mene maragli dor. Soz yazmishdun ona uygun adam kimi men de soz yazdim. Ne de durub qiznan burda chene ceheneye veren dorem. Neyse qan qaraltmiyag
Azerinka-SS  Azerinka-SS [Off] (09.07.2018 / 01:12)
 Bir kishinin namusu Sözleridir. Onlar da yalansa, o kishi namussuzun önde GeDenidir.!
Beledeki bu boyda azerbaycanlı bilmedi o sözlerin İşlenme yerini indi sen durub burda çoxbilmişlik edib mene sehv tutursan men hec kese ilişmirem deye... Birdeki o sözün menasından yox sözün işlenilmesinden ve işlenildiyi yerden gedir söhbet
KoNCeNo  KoNCeNo [Off] (09.07.2018 / 01:11)
 ,,YaLanLarini gorub uzagLasdigim insanLarin coxundan eyni seyi esidirem,,-DEYiSMiSEN!!!
Oxuyammadım tova əvvəlin oxudum gördüm hesad ağlaşmadı məni qınamayın artıq belə şeylər oxuya nədə dinləyə bilirəm elə bilirəm çox eqoistləşmişəmee deyirəm deyirlər kök insanlar saf olur ürəyi təmiz olur indi məndə nəyi var arıqlamışam yəqin qurtdumuşduq alıb canımı bu nədi ee baş açmıram özümdən:)))))))sən öl məndə deyəsən son sözümü dedimee elə:))))))))))))))))))
Azerinka-SS  Azerinka-SS [Off] (09.07.2018 / 01:10)
~_DemounT_~ (09.07.2018/02:06)
Azerinka-SS, Sen indi guya chox duzgun danishirdun, mende sef fikrmin ustunde durub diyanmadan yazirdim sene. Sen de meni yola verdun he?) Buranin bu sheyi olmiya da bir dene. Ele men deyendi
Bax indi sene CAVAB verecem onada söz qoşassan ki bura bele bura hele E belediki buranında demişdim vecimede deyil kim nece ne edir kimnkime ne söz soxdu kim cavab qaytarmadı kim yola verdi ya ne . Görüsenki konkret söz deyirem demeli uzatmaq lazım döyül Yanıki maraqlı döyül kimiinse fikirleri sen olma başqası olsun. Men ele hamını yola verirem. Var şikayetin..?
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.07.2018 / 01:06)
Azerinka-SS, Sen indi guya chox duzgun danishirdun, mende sef fikrmin ustunde durub diyanmadan yazirdim sene. Sen de meni yola verdun he?) Buranin bu sheyi olmiya da bir dene. Ele men deyendi
Azerinka-SS  Azerinka-SS [Off] (09.07.2018 / 01:00)
~_DemounT_~ (09.07.2018/01:58)
Azerinka-SS, Olar eyni menali sozlerdi. Prosta elesi var adam sozun yuksey tutur elesi de var insan sozun
He yaxş sen diyendi
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (09.07.2018 / 00:58)
Azerinka-SS, Olar eyni menali sozlerdi. Prosta elesi var adam sozun yuksey tutur elesi de var insan sozun
Наверх  Cemi mesajlar: 70

[1] 2 3 ... 7 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler aşağı
Onlayn Tanışlıq: 883 / 4159