canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Azerbaycanda çekilen seriallara münasibetiniz necedir?
*Milena*  *Milena* [Off] (20.02.2017 / 12:41)
Baxmıram
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (20.02.2017 / 12:42)
Baxmiram. Evde baxilanda oteri hansisa sehneni gormuw oluram. And icimki yo hec bi deqiqe de baxmamiwam yalan olar. Amma bawlayan kimi oturub bir de bitende durdugum olmuyub. Eger baxsaydim birce Vicdan haqqina baxardim vessalam. Eger bir filmde serialda iki uc proffesional aktyor aktrisa, rejissor varsa ona baxmaga deyer. Menim baw rolda geden aktrisadan xowum gelir. Ele o serialin aparici quvvesi odu. Olmasa baxmaga deymez
SuYa~*~HeSReT~*~GUL  SuYa~*~HeSReT~*~GUL [Off] (04.03.2017 / 04:14)
Gətiyyən baxmıram nə azəri,nə türk, nə də digəri.ondansa kitab oxuyaram)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (04.03.2017 / 04:16)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Shemiye bele baxmiram o derecede televizornan ara yoxdu

Evvel bu seherde ve kvn e baxardim
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (04.03.2017 / 07:35)
Duzu Bilmirem Alimler bu barede arawdirma aparib ya yox ancaq o gunleri emim gilde Seriala baxirdim bilirsiz ne duwundum ozluyumde?
Seriala baxan insanlar oz omurlerin qisaldir Ve o insanlarin sehetlerinde tez tez problemler olar mene ele gelir.en coxda Baw aqrisi zad kimi.ve diger.
Birincisi Bir gunde Bir nece Seriala baxmaq Gozlere ziyandi,ikincisi ise O qeder Pessimizm aglawmaq problem ayriliq olum itim eseb varki o seriallarda (butun Xesteliklerinde Koku esebdi)Real heyatinda onsuzda problemlernen yuklenmiw insanin elave beynin bu serial yukleyir ve onun orqanizmi 3 qat Yuklenmiw rejimde caliwir.

ALLAHA and olsun bu Hansisa Bir yerden ewisib yazmiram sirf oz duwuncemdi.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (04.03.2017 / 07:37)
_K_O_T_İ_K_ (04.03.2017/07:35)
Duzu Bilmirem Alimler bu barede arawdirma aparib ya yox ancaq o gunleri emim gilde Seriala baxirdim bilirsiz ne duwundum ozluyumde?Seriala baxan insanlar oz omurlerin qisaldir Ve o insanlarin sehetler
Like )) men her zaman direm. Direm ozunuzun de xeberiniz olmadan eseblerinizi korlayirsiz. Yuklenirsiz. Ona gore baxmiram. Adi problemli uwaqlar zad gorende deli oluram.
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (04.03.2017 / 07:41)
Inci-cicek (04.03.2017/07:37)
Like )) men her zaman direm. Direm ozunuzun de xeberiniz olmadan eseblerinizi korlayirsiz. Yuklenirsiz. Ona gore baxmiram. Adi problemli uwaqlar zad gorende deli oluram.
Omurlerin qisaldirlar.o sovetler birliyi vaxtinda serial zad yoxidiye oncun Analarimiz bu yawa gelib cixib indi bu gunde 38 dene seriala baxanlar gor 40 yawina cata bilecek hec.
Ozleri bilere menim sozlerim insanlara yalniz xeir getirer ziyan deyil.
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (04.03.2017 / 07:41)
Seruallara gec maragim yixdu.bir vicdan haggi seriali o qeder meni celb edib ki ona baxiram.sirf real heyat real aile munagişeleri ,dozum irade nelerise qurban verme her gadise burda canlandirilib çox da tebbii oynayir aktrusa Dilare obrazini.çix vurgunam bu seriala Azerbaycandan gorulmeyen iş
Leyla@Quliyeva  Leyla@Quliyeva [Off] (04.03.2017 / 07:43)
Inci-cicek (20.02.2017/12:42)
Baxmiram. Evde baxilanda oteri hansisa sehneni gormuw oluram. And icimki yo hec bi deqiqe de baxmamiwam yalan olar. Amma bawlayan kimi oturub bir de bitende durdugum olmuyub. Eger baxsaydim birce Vicd
Kamil,Ebdul obrazlarini çox icden canli oynayirlar
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (04.03.2017 / 07:43)
_K_O_T_İ_K_ (04.03.2017/07:41)
Omurlerin qisaldirlar.o sovetler birliyi vaxtinda serial zad yoxidiye oncun Analarimiz bu yawa gelib cixib indi bu gunde 38 dene seriala baxanlar gor 40 yawina cata bilecek hec.Ozleri bilere menim soz
Elbette. Saattlarla hereketsi z oturullar. Durun iw guc gorun, havaya cixun. Sorada qollari qicdari onurgalari iwlemir qacillar hekime -))
Наверх  Cemi mesajlar: 353

<< 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 887 / 1714