canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Canim.Az -da hansı yenilikler olsun?
Black_Attack  Black_Attack [Off] (06.10.2018 / 15:11)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
Banu__ (062018/16:07)
Yaxşı onda belə deyək. Kimi qəhbə hesab etmişəm özünə yazmışam. Soruş bir - bir desinlər.. vəə məncə onun bunun sözləri sənin insanlara yanaşmana təsirsiz qalmır
Ona görədə mumla yersiz replikalar atma sən brat dedüyüvə.mən sənədə yaxşı qız deyərəm və mənə kimsədə desə mənim fikrim elə özümdə qalar.
Sözümün canı oduki qızsan özüvü smatryayuşiy kimi aparısan.elə bil hansısa oqlan səni pis qırıb kankret abijenni düşmüsən nə vaxt baxmıram forumun oqlannarıynan zloy danışırsan
Desert Rain  Desert Rain [Off] (06.10.2018 / 15:17)
 Qara yazı mənəm hər birinizdən narazı özündən razı mənəm ...
Hansısa qız özün dartanda aftamatik telinin ön kamerası ise düşsün ve bidene ozune baxsun )))))))
Banu__  Banu__ [Off] (06.10.2018 / 15:31)
 Nə qədər bilirsən bil, söylədiklərin qarşındakının anladığı qədərdir.
Black_Attack (062018/16:11)
Ona görədə mumla yersiz replikalar atma sən brat dedüyüvə.mən sənədə yaxşı qız deyərəm və mənə kimsədə desə mənim fikrim elə özümdə qalar.Sözümün canı oduki qızsan özüvü smatryayuşiy kimi aparısan.elə
Özün mumla danışığını bil. Mən foruma nəsə yazanda səndən icazə almayacam. Mənim kimlə nə danışmağımın sənə istisi soyuğu olmasın. Söhbəti də bağla sakit əsəbimi korlama.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (06.10.2018 / 15:32)
Banu__ (062018/16:31)
Özün mumla danışığını bil. Mən foruma nəsə yazanda səndən icazə almayacam. Mənim kimlə nə danışmağımın sənə istisi soyuğu olmasın. Söhbəti də bağla sakit əsəbimi korlama.
Korlansada ancağ burda mızıldana bilərsən. Mən sənə düz olanı öyrədirəm səndə caçlış öyrənəsən
Banu__  Banu__ [Off] (06.10.2018 / 15:38)
Black_Attack (062018/16:32)
Korlansada ancağ burda mızıldana bilərsən. Mən sənə düz olanı öyrədirəm səndə caçlış öyrənəsən
Məni realda görmək sənin başınçün deyil . Dediyim kimi tırkabazlığını özünə saxla. Səndən də mənə nəsə öyrətməyin Xahiş olunmadı. !!!
Black_Attack  Black_Attack [Off] (06.10.2018 / 15:39)
Banu__ (062018/16:38)
Məni realda görmək sənin başınçün deyil . Dediyim kimi tırkabazlığını özünə saxla. Səndən də mənə nəsə öyrətməyin Xahiş olunmadı. !!!
Onda burda özüvə görə danış bura hüdudlarınnan qırağa cızmağa dilcəyün yoxdusa elə buralıq danış
Banu__  Banu__ [Off] (06.10.2018 / 15:41)
Black_Attack (062018/16:39)
Onda burda özüvə görə danış bura hüdudlarınnan qırağa cızmağa dilcəyün yoxdusa elə buralıq danış
Nə qaşınırsane? !!! Səni kimsə vəkil tutub yoxsa ürəyindən onlara sabunluq etmək keçdi ona görə yazdın?
Banu__  Banu__ [Off] (06.10.2018 / 15:43)
Black_Attack (062018/16:39)
BurdakılarI da görürəm , hüdudlarını da. Müəllimliyi ni özünə saxla. Səndən məsləhət istənilməyəndə "ağıllı ağıllı" danışıb əsəbimlə oynama!!

deyiş. Banu__ (06.10 /15:43) [1]
Black_Attack  Black_Attack [Off] (06.10.2018 / 15:46)
Banu__ (062018/16:41)
Nə qaşınırsane? !!! Səni kimsə vəkil tutub yoxsa ürəyindən onlara sabunluq etmək keçdi ona görə yazdın?
İndi nətər edim sənnən deyimki mənnən üz üzə bu tonnan danışmıyanı belə belə?
Kankret ürəy bulandıran milcəysəndə düşübsən foruma
Məllimə qalfığdasa sənün müəllimə yox psixoloqa ehtiyacun var
Banu__  Banu__ [Off] (06.10.2018 / 15:49)
Blət cəhənnəm ol başımdan. Ölürsən məni görməkdən ötrü . Amma dediyim kimi məni görmək başınçün deyil. Get girənniyini başqa qapıda elə. : Qırıl başımdan!!!!
Наверх  Cemi mesajlar: 209

<< 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 21 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (2)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 898 / 3967