canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Oyuncaq
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (12.01.2014 / 17:26)
Hamiya salam.. forum ehline seslenirem gelin menasiz movzulari tergidek biz axi Azerbaycanin dushunceli gencleriyik. Hansi movzuya baxirsan ozunden evvelki ne bilim ozunden soraki ele bil oyun zalina girmishem foruma yox ..demirem ele movzular olmasin olsun..sadece ele movzularin ekseriyyet teshkil etmesi mence urek acan bir shey deyil.. gelin neyise muzakire edek ve ya nelerise paylashaq bilmeyenler bilsin..Sevgi movzulari azalsa daha yaxshi olar..Hech kesi tenqid etmirem herenin oz dushuncesi var sadece ele olsa mence daha meqsede uygun olar..Shexsi movzularida gunemden chixartsaq yaxshi olar..biri gelir gic gic movzu acir mahni yazir durub ona sherh bildirende oda 2-ci defe bashqa mahni yazacaq.. ne bilim yene de hamiya ugurlar..
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (12.01.2014 / 17:29)
qeshey fikirdi Ferid
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (12.01.2014 / 17:29)
Movzuda artiq shewrh olmasin... bu haqda hami oz fikrini bildire biler
aradaSIRADA  aradaSIRADA [Off] (12.01.2014 / 17:30)
 ღ• •ღ TaNiDiGiM KiMi QaLSaYDiN DuWuNDuYuN KiMi SeVeRDiM ღ• •ღ
ELEYKUM SALAM))
DetKa*Ya*TvoY*KaroL  DetKa*Ya*TvoY*KaroL [Off] (12.01.2014 / 17:31)
 Sen saydigni say gor Men ne sayiram....
[B]deyirmanin oyuncaq repi yadma duwdu))
neem ee uje forum bu gediwle gedir xeyri yoxdu[/b]
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (12.01.2014 / 17:32)
@Manitou@, Bayaqdan foruma girmishem 2 gundu girmiem ve indi oxunulmayan movzulara baxiram inanirsan icinde bir dene duz emelli movzu gormedim ki ona sherh yazim ya nese.. hara baxirsan ne bilim 2-3 dene menasiz qiz ve ya oqlan dushub mezelenir birincisi o movzu sahibine hormetsizlik eir 2-cisideki foruma bele olmaz eee.. duzdu ee atalarin bir meseli var BAXMAQLA OYRENMEK OLSAYDI ITDEN QESSAB OLARDI. sadece men bacardiqimi edirem ki forum FORUM a oxshasin dayat oyun zalina yox
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (12.01.2014 / 17:33)
DetKa*Ya*TvoY*KaroL, Qaqash bilirem hech neyi bir defelik deyishmek olmaz nede sen ne men nede bashqa biri bunu tek bacara bilmez.. ona gore bu fikirde olan insanlar bir olsa neyise duzelde bilerik
OPEK13  OPEK13 [Off] (12.01.2014 / 17:36)
Burda nəyi müzakirə edək ?
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (12.01.2014 / 17:39)
OPEK13, Demedim burda neyise muzakire edek qaqash dedim yeni umumi forumda neyise muzakire edek...YEni bu movzunu umumi forum uchun acmisham
*SeYTaNkIz*  *SeYTaNkIz* [Off] (12.01.2014 / 17:46)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
Muzakireleri hec xoslamiram.size ugurlar..
Наверх  Cemi mesajlar: 59

[1] 2 3 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 888 / 4048