canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Maraqli Xəbəler
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (05.07.2018 / 21:28)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (05.07.2018/13:25)
Şamil Basayev 1965-ci il yanvarın 14-də Çeçenistanın Vedeno kəndində anadan olub. Basayevin ailəsi 1944-cü ildə Stalinin sərəncamıyla Qazaxıstana və Sibirə sürgün edilən 800 min çeçen ailəsindən biri
Konkret igid adam olub..deyirki muselmanlarin bir gune siqarete verdiyi pula silah alsaydilar rusiyani alardim.
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (05.07.2018 / 21:33)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
marahli yoxdu isig zad yanmir duzemelli girilirig uyyy
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (05.07.2018 / 21:36)
"Bir gün ova getmişdim. Canavar yuvasını tez tapdım. Ana canavarı yerindəcə güllələdim, onun balalarını isə itim gəmirib, öldürdü. Axşam bu hadisəni evdə və dostlarımla oturduğum kafedə şərəflə danışırdım.

Səhərisi gün həyətdəki hay-küyə və itin zingiltisinə yuxudan oyandım və tez həyətə qaçdım. Gördüyüm mənzərə məni dəhşətə gətirdi. Həyətdə böyük bir canavar var idi, itim qorxusundan tövlənin dibinə qısılmışdı. Canavarın yanında isə mənim iki yaşlı oğlum durmuşdur, onun quyruğu ilə oynayırdı. O təhlükəni hiss etmirdi. Mən oğluma heç nə ilə kömək edə bilmirdim. O məhv elədiyim ailəsinin intiqamını almağa gəlmişdi. Canavarla gözlərimiz sataşdı. Мən az qala ona yalvarmağa başlayırdım:"Oğluma dəymə, onun əvəzinə məni parçala."

Acizlikdən gözlərim yaşla doldu. Oğlum canavarın quyruğunu buraxıb, mənə tərəf qaçdı. Mən onu bağrıma basdım.
Canavar isə sakitcə çıxıb getdi. O qisasını almışdı. Məndən fərqli olaraq o qansız və ölümsüz öz ailəsinin qisasını aldı.
O öz ağrısını mənə verib g
...
Ardını oxu >>
Zeqqumagaci  Zeqqumagaci [Off] (05.07.2018 / 21:37)
 Insan insani ya tamamliyamada yada tam anlayamadi..
Sarkazm*, hi oxumusdum fbdan

yenede oxudum
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (05.07.2018 / 21:38)
Zeqqumagaci (05.07.2018/22:37)
Sarkazm*, hi oxumusdum fbdan yenede oxudum
he men de ordan copy eledim
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (05.07.2018 / 21:39)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
Ceviz kurdu, gireceği kadar bir delik açarak cevizin içine girer. Cevizin içi insan beynine benzer, başlar onu yemeye. Buraya kadarı normal. Yedikçe şişmanlar. Karnı büyür. Yeterince yükünü tutup doyunca gitmek ister ama girdiği delikten çıkamaz. Daha da kötü olanı; içi yenilen ceviz de kurumuş ve sertleşmiştir, o deliği genişletmek artık imkansızdır. Kurtçuk oturup bakar, delikten geçip çıkmak için tek çaresi vardır: Zayıflamayı beklemek. Aç kaldıkça zayıflar, eski cılız haline döner. Ve bir gün çıkar. Ama çıktığında mevsim bitmiş, ortada aç ve cılız bir kurtçuk ile bir içsiz ceviz kalmıştır. Kimi insanlardaki para ve mal - mülk hırsı da ceviz kurduna benzer. O hırsı yenip, artık yeter, dediğinde baharlar ve yazlar bitmiş olur. Geriye sadece, ömrünün sonbaharı ve belki de
çeşitli hastalıklar, ilaçlar ve diyetler ile geçirmek zorunda kalacağı, koskoca bir kara kış kalmış olur...
*SIRIUS*  *SIRIUS* [Off] (05.07.2018 / 21:42)
Sarkazm* (05.07.2018/22:36)
"Bir gün ova getmişdim. Canavar yuvasını tez tapdım. Ana canavarı yerindəcə güllələdim, onun balalarını isə itim gəmirib, öldürdü. Axşam bu hadisəni evdə və dostlarımla oturduğum kafedə şərəflə danışı
+++++

Canavar demişken dunen axşam kuceye gelibmiş qonsu usaginin bir var balasida vardi canavari gorub ana qacib balasini parcaliyib yeyib uşaq aglayirmiş balasi ucun anasindan meşeden tapiblar yaziq bala

deyiş. *SIRIUS* (05.07 /21:43) [1]
Sarkazm*  Sarkazm* [Off] (05.07.2018 / 21:44)
*SIRIUS* (05.07.2018/22:42)
+++++Canavar demişken dunen axşam kuceye gelibmiş qonsu usaginin bir var balasida vardi canavari gorub ana qacib balasini parcaliyib yeyib uşaq aglayirmiş balasi ucun anasindan m
_K_O_T_İ_K_  _K_O_T_İ_K_ [Off] (06.07.2018 / 00:01)
Poka izucayu.
@Manitou@  @Manitou@ [Off] (12.08.2018 / 23:49)
Sovetakani,Kirovakani, Leninakanu
Amerikani Vetnami bombardumanı
Chaldalakyani, Arshaveli
Sukalyani Pedarasyani)
Наверх  Cemi mesajlar: 156

<< 1 ... 13 14 [15] 16 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı