canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Maraqli Xəbəler
AxI_DuNyA_FiRlAnIr  AxI_DuNyA_FiRlAnIr [Off] (16.07.2017 / 14:45)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (16.07.2017/15:41)
Pisikden qorxan sican var idi.Bir gun bir sehirbaz onu pisiye cevirdi.Ancaq sican bu defe de itden qorxmaga basladi.Sehrbaz onu pelenge cevirdi.Ancaq sican bu defe ovcudan qorxmaga basladi.Artiq basqa
qeweng
**DeLi__BaL**  **DeLi__BaL** [Off] (16.07.2017 / 17:48)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
!=!DEVIL MAY CRY!=! (16.07.2017/15:41)
Pisikden qorxan sican var idi.Bir gun bir sehirbaz onu pisiye cevirdi.Ancaq sican bu defe de itden qorxmaga basladi.Sehrbaz onu pelenge cevirdi.Ancaq sican bu defe ovcudan qorxmaga basladi.Artiq basqa
Siçan oxşhayibda birine)
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (16.07.2017 / 19:18)
 ❋Ne SaYaNiN QuLuYaM Ne SaYMaYaNiN aGaSi ALLAHIN QuLuYaM SoZuMuN aGaSi❋
buda maraqlidir ,oxunmaga deyer.
Əziz oğlum və qızım!
Gün gələcək, mən qocalacağam – o zaman səbr et və məni anlamağa çalış. Əgər yemək yeyərkən üzərimə tökərəmsə və ya sənin köməyin olmadan əynimi geyinə bilmərəmsə, səbrli ol.
Sənə bütün bunları öyrədərkən necə səbirli davrandığımı xatırla. Əgər səninlə danışarkən eyni şeyi dəfələrlə təkrarlasam – sözümü kəsmə, sonacan dinlə. Kiçikkən yuxulamağın üçün eyni nağılı dəfələrlə oxuduğumu xatırla. Görsən ki, yeni texnologiyanı anlamaqda çətinlik çəkirəm, mənə gülmə. Mən min bir çətinliklə sənə bundan da asan şeyləri öyrətmişəm; yeməyi necə yeyərlər, daha gözəl necə geyinə bilərsən, həyatın çətinlikləri ilə necə mübarizə aparmaq lazımdır... Əgər birdən iştaham küsərsə, məni yeməyə məcbur etmə, mən özüm nə zaman yeməli olduğumu bilirəm. Əgər ayaqlarım məni gəzdirməyə çətinlik çəkərsə, mənə əlini ver, necə ki, sən ilk addımlarını atarkən mən verərdim... Əgər nə zamansa nəyisə unudaramsa və ya nitq qabiliyyətimi itirərəmsə — mənə xatırlamağı
...
Ardını oxu >>
asimka  asimka [Off] (16.07.2017 / 19:22)
 O qeder guclu ol ki,kimse senin sakitliyini poza bilmesin....
!=!DEVIL MAY CRY!=! (16.07.2017/20:18)
buda maraqlidir ,oxunmaga deyer.Əziz oğlum və qızım!Gün gələcək, mən qocalacağam – o zaman səbr et və məni anlamağa çalış. Əgər yemək yeyərkən üzərimə tökərəmsə və ya sənin köməyin olmadan əynimi geyi
Allah her bir ovladi valideynine layiq etsin inwAllah. Nanecib ovlad hec kime qismet olmasin.Amim...
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (20.07.2017 / 11:04)
Nyu Yorkda yaşayan 60 yaşlı bir qoca kartof əkməyi çox sevirmiş. Oğlu həbsxanada və özü də çox qoca olduğuna görə artıq bununla məşğul ola bilmir. Həmin gün oğluna məktub yazır:
"Oğlum artıq qoca olduğuma görə kartof əkə bilmirəm. Əminəm sən burda olsaydın torpağı mənimçün belləyərdin və kartof əkərdik"
Oğlundan qayıdan məktubda isə yazılmışdı:
"Ata, torpağa dəymə, kartof lazım deyil mən orda çox vacib bir şey basdırmışam"
Təbii ki məhbusun məktubu yoxlanışdan keçmişdi və FBİ, CİA və Amerika hərbi dəstələri həmin gün həyəti xeyli qazdılar. Bir müddət sonra ataya yeni məktub gəldi:
"Ata, yəqin ki onlar bağçanı səninçün yaxşıca bellədilər. Sən artıq kartof əkə bilərsən. Mənim burdan səninçün edə biləcəyim yalnız budu..."
AxI_DuNyA_FiRlAnIr  AxI_DuNyA_FiRlAnIr [Off] (20.07.2017 / 11:05)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (20.07.2017/12:04)
Nyu Yorkda yaşayan 60 yaşlı bir qoca kartof əkməyi çox sevirmiş. Oğlu həbsxanada və özü də çox qoca olduğuna görə artıq bununla məşğul ola bilmir. Həmin gün oğluna məktub yazır:"Oğlum artıq qoca olduğ
))
**DeLi__BaL**  **DeLi__BaL** [Off] (20.07.2017 / 11:51)
 Ən YaxŞı kariyera qura biLeceYiniz sahə İNSAN oLmaqDıR..Çunki ,o saheDe fuRseTLeR çox
Nyu Yorkda yaşayan 60 yaşlı bir qoca kartof əkməyi çox sevirmiş. Oğlu həbsxanada və özü də çox qoca olduğuna görə artıq bununla məşğul ola bilmir. Həmin gün oğluna məktub yazır:"Oğlum artıq qoca olduğ
Agilli oğlan imiş))
!=!DEVIL MAY CRY!=!  !=!DEVIL MAY CRY!=! [Off] (22.07.2017 / 13:22)
2001- ci ilin mart ayında Almaniyanın Rotenburq şəhərində qeyri - adi hadisə baş verir. Belə ki, Armin Mayves adlı şəxs internetdə hannibal məzmunlu axtarış verərək, “öz xoşu ilə ölmək və yeyilmək istəyən” 18 - 30 yaşlı oğlan axtardığını elan edir. İnsan əti yemək arzusunda olduğunu açıq - aşkar bildirən bu homoseksual şəxsin elanına Berlində yaşayan Yurgen Brandes adlı şəxs cavab verir. Yurgen proqrammist işləyirdi. Yad bir şəxs tərəfindən yeyilmək onun uşaqlıq arzusu idi. Və budur, onun arzusu gerçəkləşmək üzrə idi. O, internetdə oxuduğu elanla bağlı Armin Mayveslə görüşür.
Axşam yeməyi zamanı Armin çoxlu miqdarda alkoqol qəbul edərək Yurgeni öldürür. Bədənini doğrayaraq ət parçalarını buzxanaya yığır. Və 2 ay ərzində Yurgenin ətindən barbekü, qabırğalarından kabab bişirərək yeyirdi. Hannibalın bu əməli aşkarlandıqda o, 8 il yarım azadlıqdan məhrum edildi. Lakin Almaniya Federal Məhkəməsi sonradan hannibalın məhkəmə qərarına yenidən baxaraq, Mayvesi ömürlük azadlıqdan məhrum etdi.
AxI_DuNyA_FiRlAnIr  AxI_DuNyA_FiRlAnIr [Off] (23.07.2017 / 10:02)
!=!DEVIL MAY CRY!=! (22.07.2017/14:22)
2001- ci ilin mart ayında Almaniyanın Rotenburq şəhərində qeyri - adi hadisə baş verir. Belə ki, Armin Mayves adlı şəxs internetdə hannibal məzmunlu axtarış verərək, “öz xoşu ilə ölmək və yeyilmək ist
oyrenc
__DeFeND__YouR__SeLF__  __DeFeND__YouR__SeLF__ [Off] (23.07.2017 / 11:33)
 eTRaFiMDaKi "HeRKeSi" QiSQaNMa....oNLaRiN "HeCH KeS" oLDuGu YeRDe SeN HERSHEYIMSEN...
Gelirdim bunu yazam)))) ay seni))
Наверх  Cemi mesajlar: 156

<< 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 16 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 898 / 3919