canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Bəxtiyar Vahabzadə
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (25.11.2014 / 04:50)
Yadımdadır kişi öləndə mən de gettim qəbr üstünə ziyarətə. Ele bil ölən o dahi şəxsiyyət deyilmiş kimi qara torpaga bir iki ovuc gul ve rengi solmus Azerbaycan bayragi ortmisduler. 2ay ocur de qaldi. Daha o fəxri xiyabana sozum yoxdu Fəxr olunasi kimseni qoymadi heyatta. Hamisini ozune cekti
*_*BateeL*_*  *_*BateeL*_* [Off] (25.11.2014 / 11:32)
Ana weiri
~_DemounT_~  ~_DemounT_~ [Off] (25.11.2014 / 13:07)
http://www.youtube.com/watch?v=w6RQXmrqtDg
(_1_HEYATIN_NAGILI_)  (_1_HEYATIN_NAGILI_) [Off] (25.11.2014 / 13:25)
NoreN (24.11.2014/02:44)
.......хм
Sen xestesen meni niye iqnor etdin?

Seni narahat etdim neise dedim?
touch_me_  touch_me_ [Off] (25.11.2014 / 22:18)
*_*BateeL*_* (25.11.2014/11:32)
Ana weiri
He duz(
Yss  Yss [Off] (30.01.2015 / 18:32)
Dovran tez dolanir, iller yez kecir.Biz de deyiwirik hey ilden -ile.Omrun pilleleri nece duz gelir Ana tebietin fesillerile......Ilk bahar cagidir uwaqliq omrum, Wiltaqdi, oynaqdir kepenek kimi.Omrun yay cagidir genclik busbutun., Cowgundur, delidir o, kulek kimi. ...Barli -beherlidi payizi omrun, Insan da bar verib eyir bawini.Dunyani derinden derk etmek ucun Duwunub, gizlice catir qawini.....Agarir sac, omrun qiwinda, Heyat zeifleyir axira catir.El -ele vererek, qoca yawinda.Insan murguleyir , tebiet yatir.....Omrun payiz fesli sixdi elimi, Yoxsa qocaliram men yavaw -yavaw.Payizda yarpaga xal duwen kimi Duwur saclarima den yavaw -yavaw....Agaclar soyunur, yer xezellenir, Fikir dumanlanir, gozler zillenir, Gullerin ustune enen tek enir Menim gozlerime cen yavaw yavaw Soyuyur havalar, soyuyur butun, Qisalir, qisalir gunler gunbegun Axi, yaxinlawir qurubu omrun, Eyilir daglardan gun yavaw yavaw Saralir get-gede col, cemen, cayir, Konul her saati omurden sayir Bir ses qulagima hey...
Ardını oxu >>
Наверх  Cemi mesajlar: 86

<< 1 ... 7 8 [9]

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (1)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 866 / 3828