canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

COX OZLEDIM COX
~QORXUSUZ~  ~QORXUSUZ~ [Off] (09.11.2013 / 19:29)
Uwaq idim cox wirin 1qiz idim.saclarim qivirciq qarabuqdayi cox bilmiw gozlerim par par parildayirdi.ve alemin en sevimlisi idim.hetda yadimdadi babam meni hemiwe boynunda gezdirirdi.diyirdiki sen bu ailenin tacisan.sora 1az boydum 6yawim oldu 1ci sinife getdim.mende deyiwet forslu qiz idim.nenem babamda meni erkesoyun boyutmuwduler.menim 1ci sinife getmeyime hetda qonaqliqda vermiwdiler.hergun mama saclarimi yiqanda nenem diyirdiki wirinim ALLAH o gozundeki sevinc pariltisini daimi etsin.ve boyudum 11ci sinifi bitirende son zengimde mene cox ferqli 1hediye gonderilmiwdi.ve 1gun o hediyenin yiyesini tanidim.SEN DEME onu MENE ALLAH gonderibmiw.qutunun icindeki hediye.HEYAT SENI SINAQA CEKMEYE BAWLAYIR SADECE IZLE VE SEBR ET.izledim ama hec vaxt pauza ede bilmediyim haqsizliq gordum ama yene SEBIR etdim.ve biliremki BIR GUN YENE ALLAH 1HEDIYEMIDE GONDERECEK.o hediye qutusunun icinen ETDIYIM SEBRIN MUKAFATI OLACAQ.
Eksperd  Eksperd [Off] (09.11.2013 / 19:31)
goyden 3 alma duwduu, biri yazanin, biri formdaki userlerin biridekii meem ))
_charli  _charli [Off] (09.11.2013 / 19:33)
 Eslinde yalnizlig cox gozeldi,en azindan itirecek heckimsen yoxdu!
He inwallah
Mecnun-81  Mecnun-81 [Off] (09.11.2013 / 19:42)
axirakimi oxumaga hovselem catmadi
~QORXUSUZ~  ~QORXUSUZ~ [Off] (09.11.2013 / 19:48)
Menim ucun dunya tam ferqlidi.herden boyduyume pewman oluram herdende diyeremki yaxwiki boyumuwem yaxwiki bu heyatin pisliklerle dolu olduqunu kenardan izleyib derk etmiwem.ALLAHDAN tek isteyim son nefesime qeder pisliklerden pis insanlardan uzaq olum olendede emelerimnen utanmayim
_charli  _charli [Off] (09.11.2013 / 19:51)
~QORXUSUZ~, Böyümüsende sen elemi?
~QORXUSUZ~  ~QORXUSUZ~ [Off] (09.11.2013 / 19:58)
_charli (09.11.2013/19:51)
~QORXUSUZ~, Böyümüsende sen elemi?
Bilirsen zeynow istesemde uwaq qala bilmerem ehatemiz o qeder pisliklerle saripki bizi bu pislikleri izleyibde boyumemek mumkun deyil.
_charli  _charli [Off] (09.11.2013 / 20:00)
He Nati mencede.boyumeye mecburuq!
~QORXUSUZ~  ~QORXUSUZ~ [Off] (09.11.2013 / 20:03)
Herkes sebirsizlikle xowbext olacaqi gunu gozleyende.MENDE OMRUNUN BITECEYI GUNU GOZLEYIREM.Cunki cehenem heyati yawasamda yene xowdu cunki haqq dunyadi haqsizliqa yol verilmir orda
DetKa*Ya*TvoY*KaroL  DetKa*Ya*TvoY*KaroL [Off] (09.11.2013 / 20:05)
 Sen saydigni say gor Men ne sayiram....
pff))
Наверх  Cemi mesajlar: 51

[1] 2 3 ... 6 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

Elave edilmiş fayl yoxdur

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 826 / 1969