canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Hal hazirda hansi nike mesaj yazmaq isterdiz?
Black_Attack  Black_Attack [Off] (20.04.2018 / 09:58)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
**__** (20.04.2018/10:57)
Diyesen sen qawinirsan.
Hə qaşınıram Zabrat 1 də qalıram qaşıtdırmıyanın nəyin sikim?)) Mən demirəm sən de mənim qaşıntım var.özün özüvə söyüş qoy!
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (20.04.2018 / 09:58)
))) Vaksinin vaxtidir)))
**__**  **__** [Off] (20.04.2018 / 10:00)
E dur uc burdan .daniwiqivi bil iliwmeye adamivi tani.aqlun o yaltaqlara gedib diyesen ne geldi diyecen uzuve guleceyler.Milcey
SiSeRoN  SiSeRoN [Off] (20.04.2018 / 10:01)
Əliş soz sende qaldi))) o sene milcey dedi)) bir az oxwardi Emcey sozune))))bes sen ne deyirsen?))
**__**  **__** [Off] (20.04.2018 / 10:02)
Got tulalari ozderin adam bilir ona buna iliwmeyle ucuwun milcey kimi .
Black_Attack  Black_Attack [Off] (20.04.2018 / 10:03)
Sən gülmüyüb nə pox yeyəssənki? Yenə deyirəm mən yerim yurdum bəllidi.mənnən virtual söbət eləmə əgər belə düdük düdük söbətlər edəssənsə real söbət elə.və birdə təkrar edirəm dedüyüv dalında dura bilməyəcəyün sözü mənə demə
Və deyib dalında durmayanında lişni əbəjdadın bu catın ən peysər gədələri siksin.indi özün rassujdat elə
**__**  **__** [Off] (20.04.2018 / 10:17)
Sen ne poxsanki sene baw qowum hele .Kimi guldure bilirsense ged onlara klounluq ele.mencun burda yeke yeke daniwma gulmuyub neyniyecenki.Sen kimsenki .camaat seni yola verir cox vaxt.cunki qorxurlar coxsi ki aqzivin daniwiqin bilmirsen.Yoxsa sencun ureyleri gedmir.sende ele bilirsenki he ne disem onuda edeceyler.1ged bax gor insan kimi sen duz edirsen?sonra gel burda mene ejdad xirdala .hele 1ci ozuve bax
Black_Attack  Black_Attack [Off] (20.04.2018 / 10:19)
Deyirəmki üz üzə edə bilməyəcəyi söbəti məninən burda eliyənin əbəjdadın sikim.başa düşdün? Hə yox
**__**  **__** [Off] (20.04.2018 / 10:21)
Mende didimde ged ozuve bax sonra mene diki sozuvun arxasinda dururssn ya yox.Sen kimsenki o suali ver ozuve bir hele.2-3 neferi esaretin altinda saxliya bilersen.o dimey deyil senin payivi veren yoxdi.
Black_Attack  Black_Attack [Off] (20.04.2018 / 10:26)
Bax görürsən.virtual insansan.beləncinə nedrazumeniya yaradan söbətlər elə sorada görüşməki tapdıyım səni.indi belə söbət elədün bidşnədə ona söyüş qoyum rahatlaşıme.
Mən sözümün üstə durmamışam? Onyda sübut etmiyənin əbəjdadın yenədəki burdakı gədələr siksin sübut elə.
Наверх  Cemi mesajlar: 2246

<< 1 ... 87 88 [89] 90 91 ... 225 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (5)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 884 / 2631