canim.az
Sevgiyə gedən yolda, yalnızlığa son!...
Daxil ol Qeydiyyat
Sayta Daxil Olun!
İstifadeçi Adı ve ya ID:

Şifre:

Meni xatırla | Qeydiyyatdan keç
Şifreni unutdun?

Son 10 mövzu

Kişinin qadına el qaldırması düzgündü?
Nazar~boncugu  Nazar~boncugu [Off] (19.10.2013 / 12:47)
Hansi kisise oz qadinina ve yaxutdaki anasina el qaldira onun yeri Allah terefinden bellidir! Hec bir bendenin haqqi yoxduki Allahin yaratdiqlarina ezab,zulum,isgence versin.

Qadina deyen tepik ancaq betnindeki ovladi ola biler...

deyiş. X_mutant_X (10.07 /04:04) [1]
Black_Attack  Black_Attack [Off] (19.10.2013 / 12:58)
 Три вещи никогда не возвращаются обратно: Время, слово, возможность.
vseda kecduk dini sobetlere indi biri gelecey diyecey bele bir hele alem qatishacaq bir birine.
sobeti yoxdur dil var
ama xeyanet eden qadinin cezasi qamciynan olculur)
Ardarazli  Ardarazli [Off] (19.10.2013 / 13:05)
Qarnindakida qelet eliyir)
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (19.10.2013 / 13:05)
bu yerde deyecem qadinlari bawa duwmek cetindi Deyecekler qanmazsan ki qanmaz. ama qo deyim eee saxlaqnan biwey olmaz.
Eslinde qadina el qaldirmaga acizlik kimi baxiram. Cunki kiwiye yarawmaz. Qadinlar agilla , hunerle yuksek olsalar da cismen aciz bendediler (elbette olimpiya cempiyonlarimiz bu sinfe aid olmasalr da onlar da hisslerinin derinliklerinde hansisa duyguda acizdiler neysee) ... Oncun qadina el qaldirmaya qarwiyam. Ama ay bawina donum Qadinnan fagir refdar edirsen Gedir bawqasi tapir deyir senin kimi loxu neynirem. Yoxxx deliqanliliq eliyirsen arada xowun nese gelmeyende sesini ucaldib bir iki el wille vurursan Gedir bawqasin tapirki ayisan sen.
Indi gel bu iwden baw ac. "Kiz tavlamanin altin kurallari" kitabin oxudum ve tetbiq etdim qiz tovlamaq o yana tovladixlarim da elden cizdi. "kizlarla gecinmeyin ve gecindirmeyin yollari" kitabin oxudum ve tetbiq eddim. Indi sanki icimde men olmayan bir men var. Yoooooo bawimi itirrem get gede.
Inci-cicek  Inci-cicek [Off] (19.10.2013 / 13:15)
))
Nazar~boncugu  Nazar~boncugu [Off] (19.10.2013 / 14:39)
Rehmettiyin_Nevesi, Eger hardasa sehv etse eger qadin indi bilmeyib oturub basa salmaq olarda sen burda sehv eledin birde bele bir hereket gormuyum sennen eger ikinci defede yene eyni hereketi ederse ustune yuksek sesle qisqira bilersen eger gordunki xeyri yoxdu sillede vura bilersen axir evvel qadin oz sehvini anlayarda men bele dusunurem.
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (19.10.2013 / 15:15)
Nazar~boncugu, yox boncux duwuncelerinde hardasa duzsen ama boyuk ehtimal sehvsen. Dayan izah edim. Etiraf edek ki her qadib ferqlidi. Onlarin duwunceleri de ferqlidim demeli onlarla reftarin da ferqli olmalidir.
Ele qadin var ki o mehs qisqanilmaq isteyir , dayim qarwisinda onunla maraqlanan , onu acilayan sert bir kiwi xarakteri isteyir ki ona guvensin.
ele qadin da var ki o yumwaq , ne bilim her weyi oz aleminde anlayiwla qarwilayan birini isteyir ki hec bir hereketine qariwmasin qadini serbest buraxsin.
Duzdur ikinci haldaki qadin hansi kiwiye lazimdir ki. Cunki qadini bawdi bwaina buraxmaq , her istediyine goz yummaq kiwiyr kiwiliyin unutturur. Qadin kiwinin ses tonundan , esebinin ezemmetinnen , willelerinden qorxdugu ucun yox , adi weylere gore onu eseblewdirmek istemeyeceyi qeder sevdiyi ucun hormet etmelidir.
Qadina vurmaqla izah edende neyise o daha da oyrencekli olur . Nece deyim o vurmagi elinde bayraq edib emellerine haqq qazandirir.
Nazar~boncugu  Nazar~boncugu [Off] (19.10.2013 / 15:28)
Duz deyirsen. Insanlar ferqlidi. Ama tay tayini tapmir.
Rehmettiyin_Nevesi  Rehmettiyin_Nevesi [Off] (19.10.2013 / 15:33)
Nazar~boncugu, tay da tayin tapir yeri gelende. esas ne istediyivi , nece bir xarakter istediyvi bilesen ...
Nazar~boncugu  Nazar~boncugu [Off] (19.10.2013 / 15:37)
Rehmettiyin_Nevesi, Insallah sen oz tayini tapasan insallah! Ama menim etrafimdaki insanlarin coxundan gormusem bilirem. Bexti getirende getirir. Ama hansiki qiz oglanlarla gorusub danisib bax o qizin bexti nece lazimdi getirir erdende qaynanadanda qaynatadanda ne bilime. Beledide ne etmek olar gorduyumu deyirem cox gormusem elelerini.
Наверх  Cemi mesajlar: 380

[1] 2 3 ... 38 >>

mesajı filterle
Mövzunu yükle

topikdeki fayllar (6)

Forum
Forumda axtar

Yeniler yuxarı
Onlayn Tanışlıq: 896 / 4169